Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen testi gesztusból tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen testi gesztusból tudja levenni azt a másik fél, hogy a lány szereti?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Viselkedés,nézés,érintések,teljesen más akkor !
2012. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az esetek nagy részében egyáltalán semmilyenből. Mondd meg neki, hogy tetszik, és hidd el, sokkal jobban jársz.


Olvasmány a témában:

[link]

2012. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elé térdel ...
2012. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sokat néz. Beszélgetni akar. Nevet a rossz/semmilyen poénjaimon. Zavarba jön, ha közelebb jövök. Feltűnően viselkedik, ha ott vagyok, pl.: hangosabban nevet, mint a többiek. Ezek a biztos jelek.


Kevésbé biztos, hogy húzza az agyam, flörtöl, szivat. Megérint, ha hozzám beszél.


Továbbá biztos jel: randira könnyen eljön, hajlandó utazni a helyszínre és nem kell a lakhelye közelében találkozni. Randi előtt pár nappal egyeztet, hogy biztosan találkozzunk. Pontosan megjelenik, nem késik.


Könnyen rávehető bármire, mindenre nyitott.

2012. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem fogaz. Lenyeli. :)
2012. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen:))
2012. márc. 22. 17:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért ezekkel vigyázni kell, velem megtörtént, hogy álltam a buszmegállóban és egy szemrevaló szőke 16év körüli lány állt tőlem 2,5 méterre. Elkezdtem nézni, gondolom észrevett és ő is nézett, és felém fordult, a lábaim felém néztek, és nem voltak összezárva, szóval teljesen azt az érzetet adta, hogy szabad a pálya, aztán akkor egymás szemébe néztük, ő elmosolyodott, fogtam magam odamentem hozzá, bemutatkoztam és még a bemutatkozásomat sem fejeztem be, annyit mondott bocs van barátom.
2012. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lemaradt 18f előző voltam
2012. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
uhh :// és köszi :)
2012. ápr. 10. 00:13
 10/10 anonim válasza:
attól, mert van barátja még tetszhettél neki ;)
2015. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!