Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ti mit tanácsoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit tanácsoltok? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy nálam 6 évvel idősebb fiúba, de neki csak egy újabb skalp vagyok, akit levadászott (nekem ő volt az első és az egyetlen, akivel lefeküdtem).

Több, mint egy éve próbálok továbblépni és egyszerűen még most is minden egyes nappal jobban szeretem, pedig úgy érzem, ennél jobban már nem lehet. Tényleg mindent megpróbáltam már... és nem tudok szabadulni az érzéstől.

Megismertem egy fiút,jártam vele néhány napig (pár hónapja), de szakítottam, mert nem voltam még túl az előző "kapcsolatomon". Randizgattam másokkal is, de senki nem fogott meg. Újrakezdhetem a fent említett fiúval.. megtegyem? Nagyon tetszik és szívemet, lelkemet bele fogom adni a kapcsolatba, de félek, továbbra sem tudom lezárni magamban az érzéseket a másik fiú iránt.

Várni már nem akarok, vártam eleget azzal, hogy túltegyem magam rajta, majdnem 3 éve bele vagyok esve (fél éve feküdtem le vele, nem volt rendes kapcsolat).. Ti mit tennétek? És mikor lesz már szabad a szívem..?


2012. márc. 22. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég nehéz ha szerelemröl van szó én is majd megbolondulnék ha nem lenne nekem az akim van igaz hogy nem teljes szerelem mert csak netes szerelem egyenlöre de alakul tán, kitörölt mindenhonnét legelsö alkalommal mikor kicsit összevesztünk esett olyan rosszul hogy elmondani nem lehet azota még 3 szor kitörölt mérgében aztán jöttem rá milyen érzékeny, mert szeret azt érzem. Megbeszéltük ha mégegyszer kitöröl nem veszem vissza s vége mindennek azota elvagyunk.Adok egy tanácsot addig bulizz élvezd az életet amig fiatal vagy s független nem vagy lekötve nincsen gyermeked mert ha majd lessz akkor nem teheted meg ,korlátok nélkül bulizz majd jő valaki más aki megfog,ne pazarold az idöt ha nem jő össze a dolog de muszájból se legyél senkivel .
2012. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem ha szereted, próbáld meg. vele mégegyszer. énis szerelmes lettem egy magamnal sokkal idösebb fiuba. sok minden nem tortent koztunk, de nehany dologgal bizonyitotta hogy szeret. de o is gyava, enis gyava vagyok s nem toom mi lessz belole.


de a lenyeg, hogy ha szereted mond el neki, vagy szemezz vele, ... vagy nem toom. de ha telleg ennyire.szereted,. akko az mar szenvedes es az nem mehet tovabb. sok szerencseet.

2012. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!