Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex em újra a képbbe mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex em újra a képbbe mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 évesek voltunk mikor szakitott velem az exem ,nagy nehez elszakadtam tőle majd most 5 hónap után fölkeresett hogy igazából ujra szeretné kezdeni ez mind szépis lenne de neki volt ez idő alatt 1 két hetes kapcsolat ezt ő maga mesélte el ,igazából az a bosszant hogy akivel volt 16 az exszem 18 én 22 ez zavar engem hogy 1 16 évesel volt sexuálisan is együt és még kiderültek olyan dolgok hogy 1 elhagyatot házba dugtak amit utána az egész falu +tudott ,igazából ezt nemtom elfogadni és félek má nemlessz olyan jó a kapcsolatom vele mint volt .

2012. febr. 8. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:

miért lett vége anno a kapcsolatotoknak?

egyébként én sose jönnék össze újra az exemel...

2012. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Szerintem nem nagy ügy, hogy dutgak.
2012. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 realrocknrolla ***** válasza:
hagyd az ostoba gőgöt! később bánni fogod h nem jöttél vele össze, hidd el.
2012. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Macs1209 ***** válasza:

Falu... Visszamegy oda, ahol puncit kap. Ha meg legközelebb is ilyenje lesz, simán koccol, mert jó

kutya módjára mindig visszafogadod.


Ha lábtörlőt akarsz játszani, csináld, ahogy érzed,

de nem lesz jó, főleg az után, amit itt leírtál...

2012. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért lett vége mert ő szabadságot akart és sokat veszekedtünk elhanyagoltam .
2012. febr. 8. 11:47
 6/8 anonim válasza:
én soha nem jönnék össze egyik exemmel sem még egyszer. ami egyszer nem ment azt nem kell erőltetni. szabadságot akart persze... de miért is? veszekedtetek? ha megtudtátok na beszélni nem lett volna belőle veszekedés. amit akkor nemtudtatok most sem fogjátok. szerintem én hagynám a francba kapsz másikat:)
2012. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NEM szabad összejönni vele újból. Ha anno valamiért vége lett annak oka volt. Én egyszer hülye fejjel újra összejöttem az ex pasimmal, előtte 2 évig jártunk, majd 1 hónap külön. Összejöttünk újból és 3 hónap után megint szakítottunk. Akkor úgy megromlott a kapcsolatunk hogy most 5 év után tudunk ismét normálisan beszélgetni egymással, mivel egy baráti társaságba tartozunk. Nem szabad. Megint elhagy, vagy ha nem akkor meg megcsal. Pluszba pedig mindenki hülyének fog nézni.
2012. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem halgass a szivedre , ha szereted akkor összejössz vele , ha mégse azt bánni fogod , még egy probát megér , ha meg mégsem müködik akkor majd lesz másik :)
2012. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!