Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jogom tudni az igazat, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom tudni az igazat, mi történt, miért történt, ki az az ember, akire éveket vesztegettem?

Figyelt kérdés
Több éve voltam a szeretője egy nős pasinak. Tudom, hogy nem mentség, de nem tudtam, sokáig, hogy nős, mire megtudtam, beleszerettem és túl önző voltam ahhoz, hogy lemondjak róla. Ráadsául úgy tudtam, hogy rossz a házassága, ezért reménykedtem benne, hogy előbb utóbb felvállal. Nemrég választás elé állítottam, amire ő azt válaszolta (persze jó pár hét gondolkodási idő után), hogy marad a családjával, de kérte, hogy én is maradjak vele, olyan rossz a kapcsolata. Ezt én persze nem akartam már, szerettem volna lezárni és megpróbálni továbblépni, így innentől nem kerestem, csak akkor beszéltünk, ha ő keresett. Pár hete megkeresett megint egy problémával, de eltűnt a beszélgetésből, amikor meg érdeklődtem, hogy hova lett hirtelen, kaptam tőle egy undorító hangvételű levelet, ami arról szól, hogy a felség megtalált egy régi levelezésünket, ezért arra kér, hogy hagyjam békén, ne zaklassam többet, nem akar többet hallani rólam. Összeraktam persze, hogy lebukott és úgy mentette a bőrét, hogy engem sározott be, hogy csak egy kis kaladunk volt évek óta és én nem szállok le róla azóta. Nagyon fáj a dolog, főleg azért, mert rengeteg mindent tettem érte az elmúlt években, minden fronton számíthatott rám, ugrottam egy szavára, bármi gondja volt, segítettem. Úgy érzem, kihasznált, becsapott és ráadásul el is árult a végén, most már abban sem vagyok biztos, hogy az igaz volt, amit a házasságáról összehordott. Ti mit tennétek a helyemben??
2012. márc. 22. 18:14
 1/3 A kérdező kommentje:

Helyesbítek: "csak egy kis kalandunk volt évekkel ezelőtt" (nem évek óta)


Ezt akartam írni, bocs.

2012. márc. 22. 18:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Szomorú történet, de sok mindent nem tehetsz. Felejtsd el, lépj tovább, ha keres, még véletlenül se írj vissza, ne vedd fel a telefont, zárd ki teljesen az életedből. És próbálj tanulni a hibádból.
2012. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de mégis min lepődtél meg? Szerinted milyen ember csalja évekig a feleségét, úgy, hogy a szeretője az elején egyedülállónak gondolja? Tudod te nagyon jól, hogy ki az az ember, akire éveket vesztegettél, közben is tudtad, csak homokba dugtad a fejed, mert úgy könnyebb és jobb volt. Előbb vagy utóbb viszont mindenki megkapja a jussát a hülyeségért. Majd egyszer ő is, nyugi. Na nem tőled, hanem mástól. Kezd el elfelejteni szerintem. Undorító, mocskos alak. Máskor ha rádöbbensz, hogy családos emberrel van dolgod, azonnal menekülj, bármennyire beleestél. Ha anno így teszel már rég túl lennél az egészen.
2012. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!