Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet ez? Veletek i...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Veletek i volt már ilyen, hogy egyik pillanatról a másikra csak úgy kihűlt a dolog?

Figyelt kérdés
most szakítottunk a barátommal, fél évig jártunk...45. hónapig minden rendben is volt, tényleg nagyon szerettet, és ennek millió jelét is adta, aztán az elmúlt 1 hónapban 8napra pontosan akkortól mikor elkezdett érettségizni, és arra tanulni 100el...)mintha elvágták volna, teljesen kihült a kapcsolatunk. ha tényleg úgy szerett mint ahogy mondta, és kimutatta, akkor hogy múlhatott el ez 1 hónap alatt? érettségi ennyire megterhelte volna? ja meg msot váltak el a szülei pár hónapon belül.
2009. jún. 13. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a tanulas es a valas is kozre jatszott. De nem biztos, hogy kiult volna a kapcsolatotok, nagyon sztresszes a vizsga idoszak.

Amikor vizsgaztam en sem talalkoztam 2 hetig a parommal, csak telefonon tartottuk a kapcsolatot.

Legy turelmes, remelem minden helyre all! :))

32/L

2009. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!