Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbír változni az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbír változni az ember egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés
mitől lehet az hogy egy 19 éves, szende, halk szavú, intelligens, okos lány, akinek az időtöltései a rajzolás, zene hallgatás, fotózás, barátokkal beszélgetés, biliárd, ilyesmik voltak, hirtelen egy részeges, bulizós, pasizós nővé váljon? 1 hosszabb kapcsolata volt, de dobta emiatt az életforma miatt.
2009. okt. 12. 13:33
 1/7 A kérdező kommentje:
vagyis erre az életformára cserélte a komoly kapcsolatát
2009. okt. 12. 13:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet változni, de annak elég komoly oknak kell lennie, ami ilyet kivált. Ezt csak ő tudná megmondani, hogy mit érez, és hogy így boldogabb-e. vagy egyszerűen eddig is szeretett volna buliznia, csak vagy nem volt kivel, nem mert. Több oka is lehet. Aztán lehetőséget kapott, hogy "kiprobálja", ráérzett az ízére.
2009. okt. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is megváltoztam, majdnem ahogy leírtad. Én meguntam az életem, meguntam a szüleimmel való viszony silányságát, az "egy helyben toporgás" érzést, és elkezdtem élni. Ez anyámék szemében önpusztítás volt, aminek leépülés az eredménye, holott nekem egy teljes szabadságérzésem volt, amellett hogy egész más vizeken eveztem, és olyan tapasztalatokat gyűjtöttem, ami kimaradt az életemből, és hiányát éreztem. Szerintem meg lehet változni, de leginkább alkalmazkodni!
2009. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisértetiesen hasonlít az én történetemre. Gyögyörű okos jólnevelt lánnyal éltem párkapcsolatban, 3 éven keresztül. Imádtuk 1mást, majd főiskolába ment. pár hónap mulva nem ismertem rá. Hidrogénezett haj, plázacica, és persze a partyphoto.hu örökös szereplője lett. Még mindíg hiányzik, minden nap, azóta eltelt pedig 2 év. azóta nem beszéltünk. más a száma, és mások a barátai. dehát ez van. van ilyen, és ezt el kell fogadni.
2009. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet ismerek pasiban.

Ott az oka a "szende, halk szavú, intelligens, okos lány, akinek az időtöltései a rajzolás, zene hallgatás, fotózás, barátokkal beszélgetés, biliárd" az volt, hogy nem volt népszerű.

Most népszerű most van a többi. Mert attól népszerű az ember ha sokszor berúg, bulizik, meg fűvel-fával kefél, bagózás, drogozás. Legalábbis az én osztályomban ez a módi.

2009. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok igazság van az előzőben...az ilyen ember általában új társaságba kerül, ahol esetleg máshogy kezelik, ő meg alkalmazkodik az új helyzethez, sőt rátesz egy lapáttal, hogy erősítse a helyzetét az új társaságban. Azt meg nem értem, hogy az, hogy valaki elkezd élni, az miért jelenti egyből azt, hogy minden este részegre issza magát, és felhagy minden addigi, esetleg sokak által kedvelt tevékenységével és tulajdonságával?
2009. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, ezt nem értem én sem. feladta az eddigi hobbijait, időtöltéseit, és csak a piának, a bulinak, meg a pasizásnak él. hogy bír az ember ilyen mértékben megváltozni? lehet hogy nem is változik tényleg... csak alkalmazkodik, és előbb utóbb rájön, hogy ez az ember nem is ő.
2009. okt. 15. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!