Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Már majdnem 1,5 éve együtt vagyunk a Szerelmemmel. A kapcsolatunk elég bonyolult, szinte az első 2 hónapban nem is találkoztunk, mondhatom azt h ő lesz*rt..utána kb. találkoztunk 4-5-ször majd szakítani akart, mert mindig veszekedtünk, de azokat azért csináltam, h lássam, hogy szeret-e, mert nem látszott rajta. De nem szakítottunk, mert szeret. Vagyis néha nem tudom. Ha haverjai előtt vagyok vele, mindig beéget. Volt olyan is, hogy egyik haverja mondott rám valamint, majd ő is vele együtt kiröhögött...vagy az, hogy az exét "védi". vagy más lányokat véd velem szemben..mindig lehülyéz..hogy nem vagyok okos. Mondok neki 1 "rossz" szót(csak neki rossz szót...) és nem is áll szóba velem..csak én írok neki,stb..én persze szenvedek. Nem tudom, hogy ő mit érez..de ha ezt is megkérdezném tőle, akkor besértődne, és nem beszélne velem. Régebben úgy gondoltam, talán ő lesz az igazi, most már TUDOM, hogy ez egy se vele, se nélküle kapcsolat. De nem merek szakítani. Tudom, hogy csak sírnék..és kellene. De már az ágyban sem kívánom, de nem tudom, hogy lenne olyan, aki ugyanúgy szeretne, mint ő (legalábbis régebben)... mit tegyek? :(
2012. márc. 22. 19:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
F:19, L: 18
2012. márc. 22. 19:19
 2/15 anonim ***** válasza:
Erősebbnek kell lenned és leülnöd vele egy beszélgetésre melynek a témája: Változol vagy távozol.
2012. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igazad van. Tudom, hogy erősebbnek kell lennem, de az a baj, hogy ha valaki mond már rám egy rossz szót, én szinte elsírom magam..nagyon érzékeny vagyok.. :'( és az a baj, hogy nem tudom mással elképzelni az életemet, de vele maradni sem szeretnék már annyira.. :(
2012. márc. 22. 19:21
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha egyedül nem megy akkor hívj el valakit akiben megbízol, hogy legyen lelki támasz a beszélgetés alatt.
2012. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de ez a fiú csak megaláz Téged, nem szeret, csak azért vagy neki, hogy legyen valaki mellette akit hülyének nézhet. Légy erős, és lépj ki ebből a "kapcsolatból".

Keress olyat aki megbecsül és szeret. Ne félj attól, hogy sírni fogsz, lehet rossz lesz egy darabig, de meglátod, hogy utána boldogabb leszel. ÜDV.

2012. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 shandeeka válasza:
Gondolj arra,hogy mekkora 1 szemét és te nem ezt érdemled,hanem sokkal jobbat,aki tényleg szeret!Szakíts vele!!!Jobb lesz így neked!
2012. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem egy szakításhoz nem való még egy ember.. :( Vagyis nem tudom. Nekem ez lenne az első szakításom.. :( Meg azért is nem szeretnék még egy embert oda magam mellé, mert tuti, hogy sírnék..és ahogy kimondanám, hogy legyen vége..vissza is akarnám kapni..majd (ahogy mostanában is) ahogy visszakapom, azt akarom hogy vége legyen... :(
2012. márc. 22. 19:25
 8/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam már a negatív külsőségeire...és úgy érzem, picit kiszerettem belőle..de, most hogy arra gondolok, hogy szakítok vele..már most a sírás kerülget..de ha vele maradok, tudom, hogy még jobban tönkre fogok menni..mindenért engem hibáztat..néha úgy érzem, csak szex miatt kellek neki.. :/
2012. márc. 22. 19:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Cselekedj, 18 évesen nem arra van szükséged, hogy tönkre tedd magad!
2012. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De félek.. :(
2012. márc. 22. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!