Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nő szakít és rájön hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nő szakít és rájön hogy esetleg még is szereti az illetőt akkor mennyi az az idő amikor még van esély arra hogy jelentkezik? A kidobott félne érdemes keresnie?

Figyelt kérdés

2 hete szakított velem a barátnőm és 1.5 évig voltunk együtt,az utolsó 2 hónapban elég sokat veszekedtünk.Úgy érzem hogy a szakítás az ő részéről hirtelen felindulásból történt,azt is érzem hogy még szeret engem.Olyan dolog miatt szakítottunk ami idővel megoldódott volna vagy megoldodna,nem megcsalás és semmi ilyenről nincs szó.Közös terveink voltak és nagyon sokat tettünk ezért a kapcsolatért mind ketten úgy érzem.Azt is érzem és tudom hogy részéről nem múltak el az érzelmek ahogy az enyémről sem.2 hete nem keresett engem és ő sem őt.Sokszor hangoztatta hogy ő úgy érzi nem szeretem igazán,ami nem igaz,minden nap elmondtam neki hogy szeretem ami szívből is jött .Lehet hogy nem tettem eleget a kapcsolatért nem tudom,még nem tisztúlt le bennem sok dolgog.Egyet tudok hogy ő számomra az igazi és ezt nem csak azért mondom mert elhagyott,hanem előtte is ez volt a véleményem.A kérdésem az lenne hogy véleményetek szerint mennyi időnek kell eltelnie ahhoz hogy jelentkezzen ha még tényleg szeret?Vagy ha nem jelentkezik akkor keressem én?Úgy érzem félre kellene tennem az egómat még annak ellenére is hogy ő hagyott el,mert az a helyzet hogy nagyon szeretem őt és nagyon nehéz hogy ne hívjam fel.Ti mit tennétek?


Normális válaszokat kérnék értelmes emberektől!Köszönöm!


2012. márc. 22. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egy apróságon vesztetek össze ami megoldódott volna... és ezért szakított? Csak ezért nem. Ennyiért nem szakít senki sem, ráadásul akkor keresne is. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ennyi volt. 2 hete szakítottatok, hiányzik. Az idő megoldja.

Kérhetnék kort is?

2012. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én 25 ő 21
2012. márc. 22. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem várj még 2 hetet, utána keresd meg, de csak barátként, közönyösen! Ne érzelmi alapon közelitsd meg. Ha szeret, lehet csak idöre van szüksége. De én azt ajánlanám,h ha meg kerested és teljesen elzárkózik, zárd le és engedd el. Tudom, ez a legnehezebb, de ha ö nem érzi,h folytatni szeretné, te bármit tehetsz!
2012. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!