Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye van egy csomó ribi aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye van egy csomó ribi aki a pénzt szereti. Ha én gazdag vagyok akkor hogy tudok ezáltal több csajt felszedni?

Figyelt kérdés

Mármint nem komoly kapcsolatra ,csak egy csomó jó csajt úgy lehet megkapni ,hogy pénze is van az embernek. És az utóbbi időbe eléggé megszedtem magam.És ezt hogy válthatom az előnyömre? Hordjak drága ruhákat , vagy villogjak 20asokkal vagy mi?

Hogyan vonzhatom ezáltal az ilyen ribiket?


Jóképű fiatal srác vagyok.


2012. márc. 22. 22:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Azgan egy jo kocsi se art.

Ha ez meg van menj a varos legmenobb helyere aztan kezdj el piazni,



Na te sem vagy egy észlény!Kocsiba ültetnéd és piáltatnád,aztán meg téged gázol el részegen!Remélem..

2012. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sosem a pénz a fontos, hanem a természetes stílus és a magabiztosság! Ezzel lehet a csajokat felszedni a legfőképpen. A pénz ezek kialakításához ad nagyobb szabadságot. Persze van olyan nő, aki a hozományra megy és mindegy neki a stílusod, ha van pénzed, de szerintem kevés van belőlük.
2012. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

de most ez miért cél?

hogy csomó csajjal szexelj?

fogadás?

sokkal többet kapnál egy hosszú távú kapcsolattól nemi betegségeket viszont kevésbé (és nem , az óvszer nem véd mindentől)

2012. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Fizess nekik mindent: fodrászt, körmöst, ruhákat...
2012. márc. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha egy lerobbant trabival nem tudsz csajozni, akkor egy új Audi TT, Audi A4 vagy Mercedes Benz E-guarddal se viszed többre. Komolyan mondom. Hiába van pénzed meg menő autód, meg a többi máz... a bénaságodon nem változtat, az nem pénz kérdése. 17/L
2012. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Hát ha tényleg ilyen ribiket keresel, tudd hogy a gazdag pasikat kereső lányok mit néznek: cipőt, mobilt, órát, kocsit. Ha ezek jó drágák, akkor tudják h van pénzed. De uyge tudod hogy az ilyen gyors numeráktól nem lehetsz boldog? Csak jókedvet teremthetsz magadnak. Az pedig gyorsan múlik, mint ha nem is lett volna.

De én bizti nem jönnék össze olyasvalakivel aki ribit keres, hiszen az már konkrétan azt jelenti hogy le**b**cozod a csajt, és semmit sem jelent neked, csak hogy beletöröld a f***ad valami drága kis táskáért vagy nyakláncért cserébe. Néhány csajnak megéri, hát nekem nem. És úgy őszintén, ha végigpörgetem korombeli lányismerőseim listáját, egyikőjük sem. 18/L

2013. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagy xar az egész!

Ha van pénzed, akkor van minden és egy pénzes pasi meg egy pénzes csaj is egymásra találhat.:P

2013. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!