Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok börtönviselt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok börtönviselt hölggyel?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok akadva. Van egy gyermekkori barátom, aki 2005-ben 15 évesen összejött egy csajjal, együtt voltak egészen 2009-ig, amikor is szakítottak.

Az ok az volt, hogy a srác a lány holmiai között pár extasy tablettát talált. Előtte már 2x megbocsátott neki a drogproblémiái miatt meg elküldte a lányt ilyen anonim beszélgetésekre, leszoktatóra stb.

Másodjára megesküdött a lány, hogy most tényleg leszokott róla, aztán kiderült ez. Na mindegy. Pár nappal később elkapták a lány drogos vezetés miatt, ezért dutyiba került. A srác vagy fél évig szomorkodott, depresszióban volt miatta, hisz annyi időt töltött vele, teljesen elvette a lány a "fiatal" korát. Nagy nehezen jött össze egy lánnyal, akivel teljesen jól meg is voltak.


Aztán tavaly nyár elején találkozott a srác az első barátnőjével, lévén, már kiengedték. Beszélgettek és újra össze jött a lánnyal, így dobta a majdnem 1,5 éves kapcsolatát miatta. Most "elvileg" teljesen tiszta a lány, megkomolyodott, de én ezt valahogy nem hiszem el. Nem régen tudtam meg, hogy készül eljegyezni. Próbáltam lebeszélni, de egyszerűen nem hajlandó meghallani az érveimet, nem képes emlékezni arra, hogy miken ment keresztül miután kidobta pár éve. Most szerelmes és azt mondja ő az élete párja, nem tud mást elképzelni.


Én eléggé féltem a srácot. Ti mit szólnátok/csinálnátok az én (mint gyerekkori barát) helyében? Vagy mit gondoltok erről?

22L


2012. márc. 23. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan barátom akinek bármit mondhatok, egyszerűen nem hallgat mert "szerelmes". Hiába a legjobb barátom meg már 20 éve ismerjük egymást, ilyenkor nem tud a józan észre hallgatni. Rózsaszín köd. Ennyi. Majd, ha már késő lesz, akkor rájön.
2012. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Te megtetted, amit tudtál. Mindenki úgy teszi tönkre az életét, ahogy akarja. Azontúl, hogy szólsz neki, esetleg a családtagjai figyelmét is felhívod erre, hogy aggódsz, nagyon mást nem tudsz tenni. Nem a te életed.
2012. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Ne üsd bele az orrod más magánéletébe, amíg ő nem kér tőled tanácsot ...
2012. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz bele jobban, mert utána Te jössz ki az egészből rosszul...saját kár kel tanulnia.
2012. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nekik az életvitelükbe ez belefér, akkor nem tudod őket megváltoztatni.
2012. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem cink. Sokan drogoztak fiatal korukban, sokan vezettek ittasan, beszívva, van akit lecsuknak, van akit nem. ha megváltozott nem ítélném el a multja miatt.
2012. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!