Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem ez rosszul esett! Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez rosszul esett! Én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés
A párom több mint 3év után közölte velem hogy nem érdekli a véleményem, nekem nagyon rosszul esett hisz egy párkapcsolatban fontos hogy a másik véleménye érdekeljen és kikérjük!Másnak is rosszul esne?
2012. márc. 23. 22:22
 1/10 lila nyuszi ***** válasza:
Attól függ miről van szó...
2012. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze h rosszúl esne. Ilyet még felindultsából se lehet mondani, ha pedig komolyan golndolta akkor el kell gondolkodni a folytatásról. Beszéljétek meg
2012. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
üstökön!
2012. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ezt általánosságban mondta...vagyis semmiben sem úgy hangzott.
2012. márc. 23. 22:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor keress mást,mert ez egy paraszt és csak szenvedni fogsz mellette hosszútávon,hidd el nem éri meg.
2012. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak pasi.. akármennyire is kedves, érzékeny, szerelmes,odaadó, ha beleszólsz valamibe ami az ö kis férfias terébe tartozik, akkor ne csodálkozz. Velem is ilyen a párom, gyűlölöm érte. Amúgy meg imádjuk egymást. Ha türelmen és beletörődésen kívül van valakinek jobb megoldása engem is érdekel.
2012. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

rossz pillanatban csacsogtál.

valószínűleg már előzőleg látnod kellett volna,hogy rossz passzban van,de csak feszítetted a húrt tovább és tovább,amíg elszakadt.

egyébként meg nem kell nagy következtetéseket levonni ebből,hiszen 3 éve veled van,max annyit,hogy máskor jobban figyelj rá,hogy mikor piszkálod.

2012. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
persze, ha meg a nőt bántják meg mi történik? hallgasson, törődjön bele.. + nem csak a pasinak lehet rossz pillanata, de észre sem veszi a sajátja mellet. hümm
2012. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha mindig ien kb le se szar ,vigyáz nehogy átmenjen a kapcsolatotok érdek alapúvá érted mire gondolok...sok szemét ienkor adja a lovat hogy jaj szeretlek stb, azt közbe aha k.rni szeret kb
2012. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy csak a veszekedés hevében, felindultságában mondta? az én párom is olyan, hogyha nagyon elfajul egy veszekedés, olyanokat mond, amiről tudom, hogy nem igaz...
2012. márc. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!