Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy meleg párkapcsolat? Meleg fiúktól várnék választ!

Figyelt kérdés

Ha itt vagy nem véletlen tán?

Kíváncsi vagy mert meleg lennél?

Esetleg magányos vagy?Vagy volt(vagy van) már ilyen kapcsolatod?

Meleg barátra vágysz?



2012. márc. 23. 22:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
hát már magam sem tudom minek vagyok itt pedig már nagyon lefárasztottatok gyerekek...
2012. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Ide tévedtem sajnos. Megyek is amíg nem lesz "forró" a hangulat...
2012. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ne add az ártatlant :)

Nem "idetévedtél", hanem egy hangsúlyosan meleg témájú kérdésre kattintottál, és nem mész te sehova, mert valamiért nagyon is érdekel a téma...


Kérdező: Persze hogy lehet meleg párkapcsolat, csak nehéz ilyet találni. Sokan nem vállalják fel magukat, ezért maradnak az anonim szextalálkák, mert azokat el lehet rejteni a külvilág elől, egy hosszútávú kapcsolatot nehezen.

2012. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Csak én nem tudom értelmezni a kérdést?
2012. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem én így ezt mert sok ember utálja őket.

És vidéken ezt nem lehet még szerintem kérdezni sem?

Mert magyarok közt érdekes sok a meleg de ha szó van róla akkor gyűlölet meg harag az emberekben.

Azért kérdeztem van aki él úgy mint meleg párok?

Vagy ezt titokban tartja mindenki?

2012. márc. 23. 23:04
 6/19 A kérdező kommentje:

Talán sikerült akkor értelmeznem jobban a kérdést.

Ezért így írtam ki melegek válaszát várom.

Hogy ők mit gondolnak erről?

2012. márc. 23. 23:06
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok meleg, de ismerek olyat, aki nyíltan felvállalt meleg kapcsolatban él. Persze, hogy vannak, micsoda kérdés ez? Nyilván nem vállalják fel úgy, mint a heterók, de azért köztük is akad. Ez természetes.
2012. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Van meleg ismerősöm,volt neki egy több éves párkapcsolata.
2012. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Béla211 ***** válasza:
75%
Igen van. Én ilyenben élek 2,5 éve. Családom nagy része és a barátaim tudják. Eljárunk együtt bevásárolni ,étterembe ,kirándulni és nyaralni is. Persze az utcán nem csókolódzunk és nem fogjuk egymás kezét általában. Bár sötétben parkban már egyszer kétszer előfordult. Most Decemberbe fogunk össze költözni.F/26
2012. márc. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Gratulálok az előttem szólónak!


Kb én is hasonlókat tudnék leírni. Másfél éve találkoztam a párommal és azóta együtt járunk. A családomba szinte mindenki tudja. Szüleim, húgom, nagyszüleim és sok barát.

Pedig vidéken lakunk, egy megyeszékhelyen.

De utcán mi se vállaljuk fel, ellenben mi is szeretünk bóklászni. Az összeköltözést mi is tervezzük.


22 meleg F.

2012. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!