Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt köztetek olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan aki kapcsolatban van de facebookon az van beállítva neki hogy egyedülálló? Ha igen mit szól hozzá a párotok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van és az enyém kur vára leszarja hogy nincsen beállitva hogy blablabla kapcsolatba vagyok-e vele.
2012. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen nekem úgy van, de nem érdekli. Egyszer rákérdezett, mondtam neki hogy sose szoktam beállítgatni, mert az nem a facebookra tartozik és elfogadta.
2012. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is kapcsolatban vagyok de csak én láthatom... ezt tudja a bnőm is nem érdekli nagyon... 4 éve vagyunk együtt... ha menni akarnék menni de minek szeretem őt ő is engem tudja, hogy ezért nincs baj.... szóval minek kell mindenkinek látnia... jó az ha én tudom... más nem érdekel
2012. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs párom,kicsit fura,de azért a facebook nem társkereső.
2012. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekünk sok ideig nem volt beállítva.Mostmár be van.Én szeretem,hogy látni lehet.
2012. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy félre értitek a kérdést,én nem azt mondom amikor nincs beállítva semmi,hanem azt amikor kapcsolatban vagy és van beállítva hogy egyedülálló.Mert az hogy nincs semmi beállítva az megint más.
2012. márc. 24. 11:52
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Esküszöm sírok rajtad.Ki a f@aszomat érdekel hogy facebookon mi a p*cs vagy beállítva ??? Ha két ember szereti egymást akkor ki a f@aszom törődik a facebookal ? Nem lehet már anélkül kapcsolatot kialakítani vagy mi van ?Mintha a kapcsolatotok múlna ezen.Egyszerűen elvagyok keseredve attól hogy nem születtem meg hamarabb amikor még nem ebből állt a világ és a párkapcsolatok !
2012. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Félre értesz én fent sem vagyok egyik oldalon sem,csak az egyik ismerősöm panaszkodott hogy a csaja 6 hónap után még úgy van bejelőlve hogy egyedülálló.Számomra is fura,de nekem hiába ugatsz itt,én nem vagyok fent egyik oldalon sem.
2012. márc. 24. 11:59
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak egy szimpla kérdés volt.
2012. márc. 24. 11:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Drága kérdező én nem "ugatok" hanem felháborodva kifejtem a véleményem erről az egészről mert ha hiszed ha nem ez az oldal arra van hogy egyes emberek megtudják mások emberek véleményét a kérdésükkel kapcsolatban :)
2012. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!