Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétköznap csak este találkozun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétköznap csak este találkozunk, hétvégén együtt vagyunk. Normális?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt, és fél éve élünk egy fedél alatt. Minden nap találkozunk, eddig csak 1 nap volt amit (suli miatt) kihagytunk.

Tehát minden nap találkozunk, de ebből nem vagyunk midnig kettesben, rengeteg probléma volt azzal hogy a haverok elárasztják a barátomat és folyton van valamin program velük. Ezek rendszerint otthoni programok, én is részt vettem bennük, de egy idő után úgy éreztem hogy nem hiányzik oda egy nő amikor edzenek vagy motort szerelnek.


Így már egy hónapja csak esténként találkozok a párommal. Napközben azt mondta szeretné a dolgát csinálni.


Hétvégéket kettesben töltöttük... eddig. Utolsó hétvégén szinte észre sem vette hogy ott vagyok.


Több térre van szüksége? 19 éves fiú, a korához képest érett, de úgy érzem hogy a nők elvárásai terén nincs még tapasztalata. Eddig fiatal barátnői voltak, nem vártak el semmit tőle, hogy vigye ide-oda őket. Én viszont 3 évvel idősebb vagyok, más elvárásokkal.


Mit gondoltok, normális az, hogy a találkozásaink visszacsökkentek?


2011. márc. 8. 09:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Figy, örülj inkább neki, hogy annyit tudod látni! Én a barátom csak pénteken és Szombaton tudom látni, mert más városban lakik.

Amúgy meg idővel ugye hozzászoktok kicsit egymáshoz, nem kell folyton egymás nyakán csüngni. Legyen azért személyes teretek meg életetek.

Persze azért vigyen valahova néha, meg legyen közös program, de gondolj bele milyen lenne ha csak hetente egyszer láthatnád, és ez azért mégis mennyivel jobb.

2011. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nem érett egy komoly kapcsolatra, nem élte ki magát még eléggé.

Mi is együtt lakunk,de csak hétvégén vagyunk együtt,mert mindketten dolgozunk, és így chétköznap csak 1-2 órát vagyunk együtt.Ő is van h. elmegy heti 1-2 alkalommal a haverjaihoz, mert ő Pestről költözött le vidékre hozzám.ezzel nekem semmi bajom, kell hagyni h. éljen ás ne unja halálra magát, vannak akiknek kell egy kis szabadság vagy a barátai.Én nem igénylem,de nem is baj ha ő elmegy.Te is menj el valahová, ha szeret azt érzed, mert godnolom mondja, van szex, eljártok godnolom ide oda, vagy mehetsz vele, ha semmi nincs meg ebből, akkor van gond.

2011. márc. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugodtam :D


Első válaszoló: Sajnálom hogy ti ilyen keveset tudtok találkozni. Erre nem is gondoltam, hogy örüljek annak, hogy mi naponta látjuk egymást.


Második válaszoló: Igen, megvan minden ebből. Napi többször mondja el hogy imád, mindennél jobban szeret, látom rajta hogy szerelemmel néz rám, de kell neki a szabadság. Néha elmegyünk ketten valamerre de nagyon ritka, mert van egy haverja aki piócaként követ minket, így sajnos nehéz "elbújni". meg ő jobban szereti a társasági programokat mint a kettesben lévőket :S Habár most tervezget.. meglátjuk mi lesz belőle :)

Köszi a választ neked is, örülök hogy végülis ez normális az ő korában... :D

2011. márc. 8. 10:01
 4/16 anonim ***** válasza:
Hogy tudtok együtt élni egy 19 éves fiú és egy 22 éves lány? A feltételek honnan vannak meg? Bocsi de érdekel. Sztem fura a viselkedése, én nem tudnám elviselni, ha eldöntjük, hogy együtt lakunk az azért lenne, hogy többet legyünk együtt mint eddig. És ha jól értem egy hónap után már össze is költöztetek? Hogyan, hova, miből?
2011. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Normális. Én is ennyi idős vagyok, csak a barátom idősebb. 4 éve vagyunk együtt, akkor ő húszéves volt, ne tudd meg, miket művelt. Együtt éltünk a legelejétől fogva, és akkortájt rendszeres volt, hogy pl. hazaállít hajnali 3kor mattrészegen, mert a haverokkal "csak elugrott egy kört csocsózni". Mondjuk nekünk voltak mindig kettesben programok, mert kiköveteltem.

Azóta eltelt pár év, és egészen megváltozott. Kb. havonta 1-2 alkalommal találkozunk a társasággal, néha nálunk, néha másnál, több időt tölt itthon, több kettesben programunk van.

Megérett közben :)

Szóval legyél türelmes, és te is addig járj el barátnőzni, éld az életed. Így még sokkal tartalmasabb is lehet a kapcsolatotok.

2011. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: Nagyon köszi! :D Megfogadom a tanácsodat :D


Utolsó előtti válaszoló: A szüleinél lakunk. Nem tudom hogy jött a dolog. Egyszer ott aludtam náluk. Aztán az első szex után kicsit visszább vettünk. előtte és utána is randiztunk, találkoztunk. De nem tudtunk betelni a másikkal. Aztán ott aludtam megint. És kérte hogy újra aludjak ott másnap is. Végül addig "fajult" a dolog, hogy azóta minden este ott alszok, ott lakok. Nagy ház, kis család, jófej szülők.


Ha otthon szeretnék aludni akkor meg megsértődik, mert annyira megszoktuk hogy együtt alszunk.


Eljár dolgozni, tehát van saját kereset is suli mellett, de azért a szülői ház sok mindent segít. Vagy náluk eszünk, vagy nálunk. Meg tudjuk oldani, de ne úgy képzeld el hogy csak mi ketten egy albérletben.

2011. márc. 8. 10:41
 7/16 A kérdező kommentje:

Lemaradt: Én eközben minden nap hazalátogatok 1-2 órára vagy többre.


Könnyű a dolgunk ilyen téren mert egy városban lakunk. Nincs nagy távolság.

2011. márc. 8. 10:43
 8/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Mi az első hónap óta lakunk együtt és 2 éve vagyunke gyütt, köztünk 2 év a korkülönbség(ő 24,én 26).Szerintem ne aggódj,amiket leírtál,abból az jön le h. szeret.Mások az elvárásaitok és talán ez normális is h. fiú létére szeret kicsit kimozdulni, a fiúk többsége úgymond havercentrikus van h. nem csinálnak semmit,de mégis jó egy kicsit fiús dolgokról beszélni vagy baromkodni...

Az én párom bulizni nem jár,de tény h. hagyni kell ha egy kcist csak fiúk el akarnak lenni egy kocsmában vagy csak úgy összeröffeni.Persze ne legyen az állandó h. csak ők és te nem, ha te nem mehetsz vele és veled külön nem megy el valahová akkor azért szólj rá,nehogy megszokja és elfeledkezzen rólad,de ha mehetsz velem,akkor menj amikro kedved van, hisz akkor legalább te se vagy egyedül és legalább kimozdulsz.

2011. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi a választ :d


Igazából így olvasva amit írtál már nem aggódok annyira, hiszen bulizni nem megy nélkülem. Van hogy nem megy buliba mert inkább velem akar lenni.


Baráti összeröffenés meg náluk van és akkor is inkább baromkodnak, szerelnek, edzenek. Nem isznak. Ha van valami iszogatós baráti dolog, akkor én is ott vagyok.


Sőt mindig mindenhová hív, olyan még nem volt ahová ne hívott volna (így belegondolva). Igazából úgy érzem hogyha a legjobb haverja nem lett volna fél éven át napi 24 óráig a nyomunkban akkor nem követelném most így a közös időt.


Mi is első hónaptól élünk együtt :) Jó tudni hogy nem csak nálunk ment ilyen gyorsan.

2011. márc. 8. 11:04
 10/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Hát nekünk a korkülönbség az fordítva van, mivel ő idősebb 3 évvel, meg egy azonos baráti társaságban ismertük meg egymást.

A távolságos dologban meg az a legnagyobb vicc, hogy tavaly még ugyanarra az egyetemre jártunk, csak nem ismertük egymást. Most ő elment doktoriját csinálni egy másikra, és mivel kezdtük az évet? Megismertük végre egymást, mivel miden hétvégén jött itteni barátaihoz. A mégnagyobb vicc a dologban, hogy nekem már előző karácsony óta mondták, hogy menjek oda ahol aztán ez a tanév elején megismertem, csak mindig elnapoltam a dolgot...

2011. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!