Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszúrtam, hogyan lépjek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam, hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Ma a vonaton találkoztam egy lánnyal, együtt száltunk fel, pér üres hely is volt, de oda ült, ahol én is ültem, lényegtelen, de éreztem hogy beszélnem kéne vele, még sem beszéltem. Ugyan ott szált le, ahol én, tehát szerintem, ő is ugyan abba na városban él, ahol én. Hülye kérdés, tudom, de érzem, hogy egy marha nagy lehetőséget szalasztottam el, de hülye vagyok... gyönyörű lány volt, Nem tudom kiverni a fejemből, érdekes, pedig nem is ismerem... gondolom sokan voltak már így közülletek is. A megfogalmazásért elnézést, 20/F
2012. márc. 24. 22:29
 1/6 anonim válasza:
Mesélte ma barátnőm, hogy a vonaton bámulta valami retardált gyerek, azt hitte hogy alapítványnak gyűjt, azért szált le, mert nagyon lelki ismeretes, de ami volt nála pénz, az fontosabb dologra kellett, ugyanis nem bírom ki sör nélkül a napot. Kicsi ez a világ :)
2012. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden utazásom során van egy ilyen lány. Egyszer meg is ragadtam a "nagy lehetőséget". Kérdezett, válaszoltam. Megnevettettem. Azóta sem láttam, pedig 1 városban lakunk elvileg (itt szállt le).
2012. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is egyszer megismerkedtem valakivel vonaton.Nem mentem tovább,leszálltam vele,elmentünk hozzá,jópár órát szexeltünk,aztán folytattam utamat:)
2012. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy srác az utcán, akivel hosszan néztük egymást, de nem szóltunk egymáshoz. Évekig reménykedtem, hogy egyszer újra meglátom :) De nem láttam meg soha. Ki tudja mit szalaszt el ilyenkor :) Jó, hogy eszembe juttattad, mostanra jót mosolygok rajta:)
2012. márc. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a megérzéseinkre kell hallgatni, ugyanis tudósok is megállapították, hogyha valamivel kapcsoaltban, hirtelen érzésünk támad, hogy cselekednünk kell, akkor igenis cselekedni kell, ugyanis ha a megérzéseinkre (is) hallgatunk, sokkal sikeresebbek, lehetünk az életben is. Sokszor megérzem, hogy valami baj lesz, ha ezt nem így csinálom, de nem tudtam megmondani miért.. és le is b*sztak munkahelyen xD Jó dolog ez az Intuíció, figyelni kell, és hallgatni a megérzéseinkre, és cselekedni. Én pont ezt szúrtam el... Nem is tudom megszámolni sem, hány lehetőségem lett volna már eddig. Először a lány "választja" ki a kiszemelt személyt, és azzal próbál szemkontaktust, majd közelebbi kapcsolatot kialakítani, persze, a fiúnak is kell lépnie... AZ élet, egy lenyűgöző utazás, és olyannak alakítjuk, amilyennek szeretnénk.. senki sem fog ítélkezni felettünk sem most, sem máskor. Szép napot!;)
2012. márc. 25. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdező ez az utolsó gondolatmeneted nagyon tetszett :)
2012. aug. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!