Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmemnek szeretnék érettsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmemnek szeretnék érettségije utáni meglepit adni, mi legyen benne?

Figyelt kérdés
Angol emelt érettségién pont nem leszek itt, pedig nagyon szerettem volna megvárni a sulija előtt, de pont arra a napra tették a 2 napos osztálykirándulásomat. Valakinek valami ötlet, hogy milyen mondjuk kosarat/csomagot tudnék neki adni, esetleg pajzán dolgokkal tarkítva, amit odaadnék a nővérének, aki becsempészné a szobájába aznap amikor nem vagyok otthon?

2012. márc. 25. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csörgő kígyó,uránium rúd,az orvosi leleteid a aikeres lobotómiádról.
2012. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lecidázod kézen állva.

Meglepődik, tetszeni fog neki és tök ingyen van.

2012. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
---egy óriási!!!!! virágcsokor tulipánokból---és mellé 1 borítékban 1 levél tőled,hogy büszke vagy rá és sajnálod hogy nem lehettél ott mellette és persze hogy IMÁDOD...és sokat gondolsz rá!!!
2012. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az egyetlen égő az első válaszolókban, hogy gondolom ahogy leírták a válaszukat, röhögtek is egy jót azon, hogy milyen viccesek. :) kicsit sem égő. Pláne a második akinek anyni logikája sincs h ha nem vagyok ott akkor nem nagyon tudok vele olyanokat csinálni, egyrészt, másrészt meg szerintem már nem lepődne meg ilyeneken tudod ;P valakinek van része a mindennapi szexuális életben, de gondolom ezek után neked nem nagyon.


Na mindegy. Harmadik válaszolónak anyni, hogy levelet tuti írok majd neki, hogy sajnálom, hogy nem lehettem ott, de szerintem akkor lesz benne pár csoki meg nem is tudom. Valami elgondolkodtató jópofa dolog kéne, amivel ellehet egy darabig, most hogy én 2 napig nem leszek ott és amúgy meg minden nap több órát találkozunk.

2012. ápr. 4. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!