Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy tanárba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy tanárba, de ő csak hülyít. Mit akar? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tanít, de régóta szemezünk már, mindig köszön és nagyon édesen mosolyog. Barátnőim is mondták már, hogy látszik rajta hogy tetszem neki, mert nagyon néz. Mindig hátrafordul utánam. Néha odajött viccelődni, de mivel nem tanít nem nagyon beszélgettünk. A hétvégén találkoztam vele egy buliban, nagyon örültem, ő már látszott hogy ivott, és egyből bámult, de nagyon durván, mosolygott is, és egész buliban néztük egymást. Én féltem mert ott volt még pár tanár, velük bulizott, és nem mertem semmit csinálni, így is feltűnt nekik tuti hogy szemezünk. Miközben beszélgetett akkor is engem nézett. Követett. Barátnőim is mondták hogy itt tuti lesz valami, és én is teljesen biztos voltam benne. Így is lett volna ha nem megy oda 2 csaj hozzá. Elkezdett velük táncolni, még akkor is szemeztünk, majd leült iszogatni velük, és utána már észre sem vett. Direkt mentem arra, próbáltam észre vetetni magamat, de csak átnézett rajtam. Egyszer jöttem vissza wcről és láttam hogy csókolózott az egyik csajjal. Nagyon szomorú lettem, bnőim mondták h mennyek oda, de mérges voltam, elegem volt belőle nagyon. Elmentünk a buliból, kisírtam magam. Most egész hétvégén rá gondolok, a nézéseire, de közben meg hogy micsinált avval a csajjal. Nagyon rosszul esik. De lehet jobb is, hogy nem velem csinálta ezt, legalább megtudtam hogy milyen. De holnap suli és nem tudom mit csináljak. legszívesebben beszélnék vele, de azt nem szabad, és nem is érdemli meg. El kéne felejtenem, de annyira fáj, mert belé szerettem. Szerintetek mit tegyek? Normális válaszokat kérek. Köszönöm.
2012. márc. 25. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem felejtsd el.


de tényleg. szemét pasinak tűnik. ha annyira tetszenél neki, akkor nem csókolózott volna más lánnyal. szóval itt bukta a sztorit. szerintem látta ő, h csinos lány vagy, meg biztos valamennyire tetszettél is neki, de szerintem még vannak rajtad kívül jó páran. és neki aztán tök mindegy, hogy melyik kislányt hódítja meg. szóval szerintem keress inkább a saját korosztályodból, mert ha továbbra is utána áhítozol, koppanni fogsz.

2012. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én is voltam így még álatalánosban nagyon belezúgtam egy tanárba de hálistennek hamar elfelejtettem.

ne fogalalkozz ezzel a tanárral mert csak rossz sülne ki belőle,nem komolyan gondolja veled kapcsolatban ez kiderült a viselkedéséből és szerintem nem vágysz arra,hogy csak szédítsen,kihasználjon.

nézd levegőnek,el fogod felejteni.


(amúgy most is egy tanárba vagyok szerelmes,nem a mi iskolánkban tanít,és két éve vagyunk együtt)

2012. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is felejtsd el. ha ilyen bunkó, akkor meg sem érdemel téged. egyébként gondolj bele, jilyen viselkedés már ez egy tanártól? még ha téged nem is tanít! a mi sulinkból az egyik volt tanár jár el bulizni a végzősökkel, de még azt sem nézik jó szemmel, nem is véletlnül. keress olyat, aki tényleg hozzád illik. bocs, most csak ennyit tudtam mondani.
2012. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
miért mindig a tanár a hülye? mert a taknyos diákja beleképzel a dolgokba sokat. egy tanárja CIVILBEN buliban volt és csókolózott mással. mi ezzel a probléma? mert szemeztek, lehet ő azért néz mert te is bámulod... én is autómatikusan szemezek azzal aki engem néz mert kíváncsi vagyok... elbeszélgetnél vele? ugyan miről, hogy hogy mer civilben szórakozni? hagyjad már magad.... ne röhögtesd ki magad. ebből látszik h ő férfi, te még kicsi vagy.
2012. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
előző vagyok: ja és odamegy hozzátok viccelődni? nálunk minden tanár ilyen... attól még mert nem a szertárban gubbaszt hanem kimegy a diákjaival beszélgetni nem jelenti azt h beléd van zúgva... egy férfinek több kell ettől hogy a viccein kicsi lányok kacarásszanak.
2012. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kommentelőnek: Ha tényleg komoly férfi lenne, nem szemezne egy diákkal. Sztem. Mert nálunk is ritka jófej tanárok vannak, de nem viselkednek félreérthetően. Ezt a ember megérzi.


A kérdezőnek: Én az első kommentelő véleményét adom...szomorú, de ez van, tovább kell lépned, és örülj, hogy nem veled tette meg a buliban azt, ami a másik csajjal, úgy még rosszabb lenne.

2012. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
A tanár is férfi... lát egy csinos lányt még megnézheti nem? Vagy lehet te nem veszed észre de kihívóan viselkedsz, öltözködsz kedves kérdező.
2012. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagosan öltözködöm, van pár barátnőm akik kihívóan öltözködnek, először azt hittem h őket nézi, de nem. Mindig csak engem nézett, nekik nem is köszön, azt mondták amikor én nem vagyok ott nem is mosolyog, tök komolyan megy végig a folyósón. Rgy csomószor próbáltam elfelejteni, de akkor mindenhol ott volt "véletlenül" ahol én, és pont hogy ő kelti direkt a figyelmet magára. Mással is viccelődik, látom, de amikor velem, tök látszik hogy zavarban van és elpirul. Úgyhogy szerintem nem én vagyok a hülye.
2012. márc. 25. 15:06
 9/10 A kérdező kommentje:
A többi kommentelőnek köszönöm a válaszokat. Kiváncsi leszek, hogy fog viselkedni holnap. De elfelejtem, bármennyire is fáj, nem érdemel többet. És igen, szerencse hogy nem velem csinálta ezt a buliban, mert ki tudja mi lett volna, mi lenne most, lehet csak rosszabb lenne.
2012. márc. 25. 15:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, mert nem érdemes...Saját korosztályodból keress inkább valakit.
2012. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!