Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem egy lányba aki a barátjának tartott, elmondtam neki, most hanyagol és én napról napra jobban szenvedek?

Figyelt kérdés
Amikor elmondtam neki, azt mondta, hogy nem akar elveszíteni, hogy sokat érek neki... Én próbáltam helyre hozni,de nem sok lehetőséget adott, sőt csak rosszabb lett. Nem tudom hogyan viselkedjek vele helyesen. Éjszakánként vele álmodok, egész nap a fejemben van. Nem tudom elfelejteni. Mit kellene tegyek?

2012. márc. 10. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy túl hamar szerettél belé,és túl hamar mondtad el neki? Lehet megijjedt. Mióta beszéltek,és milyen gyakran?
2012. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha viszont szeretne nem lenne baj, hogy nem csak barátként gondolsz rá. Az az igazság hogy a párodnak egyben a barátodnak is kell lenni és ez meg volt köztetek. Ő csak a barátod szeretett volna maradni, de neked sem lenne jó ha a közelében maradnál és játszanád a barát szerepét amikor más motoszkál a fejedbe.
2012. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem azzal kellet volna kezdened hogy szerelmet vallasz. Ezt már csak úgy tapasztalatból mondom. Az elsőnek mindenképp annak kellett volna lennie, hogy elhívod valahova bulizni, vagy kajálni, és gyakrabban megajándékozni valami aprósággal. Ezután, egy adott alkalommal, amikor nagyon jól szórakoztok, és izzik a levegő köztetek, jöhet a szerelmi vallomás. Akkor biztos vevő lett volna rá. Nekem is volt hasonló helyzetem, én is feküdtem már álmatlanul éjszakánként az ágyban, és sokáig egy falatot nem tudtam enni, majdnem bele is betegedtem. De elfelejtettem őt, és megpróbáltam az ő értékeit egy másik lányban is megtalálni, és most boldogok vagyunk együtt.
2012. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szeptembertől ismerem, Novemberben jöttem rá, hogy szeretem és Januárban mondtam el neki. Kb. minden nap beszéltünk.

Volt barátja és már épp szakítófélben voltak egy 2 éves kapcsolat után, rajtam sírta ki magát meg tőlem kért tanácsokat. Most szünetelnek azthiszem... egyébként itt egy hosszabb történet, amit még az előtt írtam, mikor közöltem vele ezt.

2012. márc. 10. 16:30
 5/8 A kérdező kommentje:
2012. márc. 10. 16:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Hidd el sokat voltunk bulizni, de akkor még nem akartam megmondani neki. Hívtam én még sok helyre, de nagyon ritkán tudott eljönni. Nagyon rosszul esik amit most csinál...
2012. márc. 10. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Most már értem a dolgot. A legegyszerűbb, ha megbeszélsz vele egy találkozót (legjobb lenne valami kávézóféleségben) és kitálalsz neki. Természetesen nem úgy, hogy azt mondod, hogy annak ellenére, hogy értesült az érzéseidről permanensen kínzott és lelkileg megbetegített -habár a helyzet ez lenne - hanem szépen elmondod az érzéseidet, és megkéred, hogy ő is pontosan mondja el neked hogy mit vár tőled, és ha nem kíváncsi rád, akkor ne kínozzon tovább. Ettől persze még te pontosan ugyanolyan szomorú és összetört leszel, de legalább a közelsége nem fog kínozni, és tisztában leszel a pontos állásával. Hidd el ha kimondja feketén-fehéren, hogy ő nem akar semmit tőled, a remény elvesztése sokkal nagyobb terhet vesz le a válladról, mit az, ha önroncsolásba fordulsz az alkohol által, és közben még folyamatosan kínoz is az állapot. Én ezt tanácsolom, bár tudom hogy mindkét út nehéz, de válaszd a kevésbé nehezebbet!
2012. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már annyiszor el akartam hívni mostanában pont egy ilyen csendes, nyugis kávézóba, de mindig akadt valami kifogása...Egy idő után meg is mondtam neki, hogy döntse el mennyit ér neki ez a kapcsolat. Ez rosszul esett neki... Valentin napra megkért, hogy írjak neki egy levelet, én meg leírtam neki, hogy csak erősödött az érzés és nem is tudom, sőt talán nem is akarom elfelejteni, mert vele láttam eddig egyedül a közös jövőt hosszútávon...Megígérte, hogy válaszol rá, de azóta sem kaptam választ. Mindig csak a kifogások...Legalább ne vakítana!
2012. márc. 10. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!