Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm régen egy "k*rva"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm régen egy "k*rva" volt, normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 4 hónapja járunk, és pár napja szóba kerültek az előző kapcsolataink. A bnőm pedig elárulta, hogy előttem 3 hónappal lépett ki egy 4 éves kapcsolatából, és e kettő között eléggé "laza" életet élt... Kvázi egy ribanc volt, kb két hónap alatt 3 pasival "kavart", szó szerint csak az élvezetekért, egyik hapsival nem is tudja hogy szexelt-e, mert úgy berúgott, hogy nem emlékszik rá mi történt... A többivel pedig csak d*gott, azt nem tudom hogy hányszor. Azt mondta, semmi érzelem nem fűzte ezekhez, tényleg csak a szexért találkozott velük.

A helyze pedig az, hogy én viszonlag józan életű vagyok, sosem kavartam lánnyal csak szexért, a lányokkal mindig csak normális kapcsolatot terveztem.

Azt eddig is tudtam, hogy pár fiúval volt már dolga, de azt most tudtam meg, hogy csak kb ribanckodott. Szerelmes vagyok belé, eddig szó szerint istenítettem, sosem gondoltam volna róla, hogy ilyen (volt). Akit én ismertem meg, abba lettem szerelmes, most pedig nagyon össze vagyok zavarodva, akárhányszor eszembe jut, hogy miket tett, felmegy a pulzusom...

Kérdésem, hogy én reagálom túl ezt az egészet? Hiszen csak a múltról van szó, és én is úgy érzem hogy szeret engem.


2012. márc. 17. 18:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%

Mi közöd hozzá hogy előtted milyen életet élt????

Nem vágom...

2012. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Abszolút nem reagálod túl sőt az is jogos hogy megbotránkozol ilyenen . Rossz megtudni az "istenített" szerelmedről hogy valójában már bocs a kifejezésért egy f@aszcibáló riherongy . Ha ezt a tényt el tudod fogadni nem lesznek gondok .
2012. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%

teljesen megérhető és normális, h ilyen érzések támadnak benned. most ezt rossz így bevallani, de csalódtál benne.

de ez ink már előítélet. mert ha még ezt 4 hónappal előtt mondta volna el, akk valószínűleg nem is jössz vele össze mert "ribanc". elkövetett egy hibát, de amíg nem is tudtál erről addig tökéletesnek érezted. és igazából az is, mert az a hiba a múltban történt.

tedd magad túl rajta, és ilyenért ne csinálj balhét.:)

2012. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
7%
Normális, hogy így érzel és félsz. De szerintem azért említsd meg neki, hogy az ilyen nincs nálad eltűrve, tehát te nem vagy se strici se hímringyó, hogy k*rváskodj és ezt te tőle is elvárod. Utána már túl sok mindent nem tehetsz!
2012. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy komoly kapcsolatban fontos, hogy minél többet megtudjatok egymásról. Az jó, hogy barátnőd őszintén elmond olyan dolgokat, amelyekről más talán hallgatott volna. Mindenki múltjában vannak gyengébb időszakok. Koncentráljatok a jelenre és a jövőre.
2012. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
bezzeg amikor a tiéd szopja akkor nincs gond ugye? ne legyél már ennyire képmutató!
2012. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
35%

Velem is történt már hasonló. Én ugyan nem istenítettem de nagyon tetszett és már épp érezni is kezdtem valamit amikor megtudtam róla egy két dolgot. Hát... azonnal kiszerettem belőle. Hál' Isten.

Nemrég pedig "Istenítettem" egy csajt, akit nem is ismertem tényleg csak látásból meg képről stb. Hát kegyetlenül szerelmes lettem de tényleg, hiába nem ismertem. Aztán hallottam ezt-azt , nem zavart aztán még valamit és még valamit aztán már gondoltam jóó hogy egy buta , igénytelen ,idétlen rossz ízlésű ,éretlen kis p*csa akkor is szeretem majd én kinevelem belőle.

Aztán nemrég megtudtam ,hogy ugyan csak egy pasija volt eddig de vele EGY NAP után feküdt le és így vesztette el - a pasi ráadásul ki is dobta.

Hát ez az én szememben annyira megalázó és lealacsonyodott a csaj ,hogy már nem is akarok tőle semmit. Képzelem ezek után miket fog művelni , mivel már írtam ,hogy annyira buta és éretlen . A gyomrom görcsöt kap de tényleg.

Nálam ez egy kizáró ok egy lánynál. Persze csak komoly kapcsolatra ;P

2012. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
sztem ez elnézhető, neki is vannak igényei, meg lehet roszabb időszaka volt, jó tudom ez egyesek szemében nem mentség, de ők még nem voltak akkor szar passzban lelkileg.
2012. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
jah meg az h 3 hónap alatt 3 sráccal kavart sztem nem ribancság, egy ribanc egy hétvége alatt kavar 3 sráccal...
2012. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

7. neked meg gratulálok, egyrészt mert beleszertsz egy lányba akivel nem is beszéltél még, másrészt mert ha már beleszerettél miért nem közeledtél, harmadrészt pedig mert ki is szerettél belőle 1-2 pletyka miatt.


Éretlen vagy te még a nőkhöz;)

2012. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!