Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozott és már nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott és már nem olyan mint régen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt és nagyon megváltozott a kapcsolatunk eleje óta, régen mindig kereste a társaságomat, órákon keresztül tudtunk megállás nélkül beszélgetni és én voltam neki a legfontosabb. Ma már nem keresi túlzottan a társaságomat, nincs sok beszélni valónk, amikor együtt vagyunk az úgy jó. Viszont sokkal többet is veszekszünk mert szerinte mindig én vagyok mostanában mindenért a hibás, már 2x szétmentünk az utóbbi 2 hónapban ezek miatt, pedig azt mondja hogy ő még szeret és én is szeretem őt, méghozzá mindenkinél jobban. Mit tegyek??:\\
2012. márc. 11. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

ajjajjj...


ne haragudj de azaz 5 hónap az semmi...és ráadásul 2x szét is mentetek az utóbbi 2 hónapban...ERGO 3 hónapot voltatok együtt intenzíven, abból az 1-es hónap szinte a másik megismerése kiismerése...szóvaL!!! 2 hónapja ismeritek egymást igazán, 2 hónapig volt jó!


2 hónap! És már pocsék már, idegesítő már unalmas már viták vannak max ha együtt vagytok akkor jó ami nem lenne gond de sok az összetűzés és a vita meg konfliktus, és NEM is tudjátok megbeszélni a dolgokat!


MEGOLDÁS! szerintem az elején vagy a dolognak és szerintem látnod kéne h vele nem fog menni! Sosem lesz olyan ez a kapcsolat mint ahogyan azt szeretnéd! Azt monomd h még az elején vagytok és HAGYD ott !

27/f

2012. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt már nincs mit tenni elévült a nagy szerelem lehet hogy csak egy fellángolás volt ha már valami igy eltud laposodni 5 honap után az má nem jo mert ha 3-4 év alatt lenne az más jahh és ha együtt élnétek az megint más de ha csak összejártok akkor ez nem valódi szerelem.
2012. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vaj van a füle mögött...
2012. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is sokat gondolkoztam azon hogy ennek vége kéne hogy legyen, de képtelen vagyok otthagyni őt, mert szeretem ugyan úgy mint az elején, sőt még jobban is és állítólag ő is így érez. És engem csak az bánt hogy megváltozott velem szemben...
2012. márc. 11. 12:28
 5/5 anonim válasza:
beszéljétek meg a gondokat.. mert ugy látszik vlmi miatt elhidegültetek és az nem jó.. az tény , hogy szeret.. de ha már nem is keresi annyira a társaságod.. akk ezt helyre kell hozni mert igy nembiztos h nem fogtok mégjobban elhidegülni ..
2012. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!