Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmespárok! Ti miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmespárok! Ti miről tudtok naponta 1-2 órát beszélni és naponta többször?

Figyelt kérdés
Mert nem értem, egyik barátnőm most szerelmes és nem értem miről tudnak ennyit beszélni.
2012. márc. 25. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
1-2 órát nem egyszer még 8 órát is !
2012. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
majd ha lesz barátod megtudod:)
2012. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a párommal mindenről :) De komolyan :P arról hogy milyen volt az ő napja,az enyém milyen volt,mit csinálunk délután,mikor találkozunk,mi bánt vagy mik a terveink stb....
2012. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Látom nem érted/érzed át az egész lényegét.

Egy barátnõ/barát nem csak azért van, hogy néha-néha "megszúrkáld" és mutogasd a kirakadban, hogy neked mid van, nem.

Errõl sokkal többrõl van szó. Rátalálsz egy emberre akivel megoszthatod lebgelsõbb érzéseidet, hülyülsz velel és bármirõl eltudsz vele beszélgetni anélkül, hogy szoronganod kéne nehogy tovább adja valakinek, hiszen megbíztok egymásban ami a kapcsolatotok alapja.

Így bizton állíthatom nem hogy 2-3 órát tudnál beszélgetni szerelmeddel hanem egy egész napot is :).

2012. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
: D Én nem járok senkivel, de kiszemelttel egész d.u beszélgetek vele. De tényleg minden témáról. : DD Hülyéskedés kamon, észlelések a házba xD, poló : DD , mit csinált egész nap és elkezdi mesélni.. : DD meg minden féléről :D
2012. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát! :)

Remélem egyszer én is megtudom miről lehet beszélni ilyen sokat és ilyen gyakran :)

2012. márc. 25. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem találkozunk akkor naponta több órát beszélünk facebook-on vagy MSN-en, ha pedig együtt vagyunk akkor is be nem áll a szánk, mindig daráljuk a mondanivalónkat :D az a jó, hogy rengeteg a közös téma, közös érdeklődési kör, hobbi stb imádom hallgatni minden szavát, hogy hogy telt a napja stb :)


20/f

2012. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!