Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti honnantól számítjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti honnantól számítjátok az együttjárást?

Figyelt kérdés
Első csók vagy közösen megbeszélitek, hogy oké akkor most járunk vagy egyikőtök rákérdez, hogy most jártok-e?
2012. márc. 25. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatom alapján: közös vallomástól.

Bonyolult történet, de ha első csóktól számítanánk, értelmesebb lenne.

2012. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az első csók.de ha alarsz akkor rá is kérdezhetel.
2012. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első barátom rákérdezett és utána csókolt meg; a másodiknál az első randi ami csókkal végződött;a mostaninál az első kettesben eltöltött délután után ami buli majd nála kötöttem ki.. kb. fél év után kérdeztem rá, hogy akkor most onnan számít? :D

21/N

2012. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi első találkozástól :) mert utána elválaszthatatlanok lettünk csak még nem csókolóztunk 4 hónapig :)
2012. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki a rák kérdez erre rá? Óvodások vagytok?!
2012. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem tisztázni, hogy most akkor mi is van köztünk. Nem mindegy, hogy egy lány vagyok a sok közül, beálltam a sorba és néha jó vagyok időtöltésnek, amit én lehet észre sem veszek, avagy tényleg komolyak a szándékai az adott srácnak. Szeretem kimondani, hogy mostantól együtt vagyunk, mert bár valós védelmet ez nem nyújt, még is megnyugtat, hogy ha félrelépés lenne, vagy egyebek, akkor nem hivatkozhat arra, hogy "ő úgy gondolta, hogy...".


Szóval általában miután már pár hete elvagyunk, akkor megszoktuk beszélni, hogy mi is van közöttünk és egyben ha mindketten úgy gondoljuk, hogy "jók vagyunk együtt", akkor ki is mondjuk, hogy mostantól egy pár vagyunk. :) A jelenlegi párommal is így történt. Már nagyjából 3 hete találkozgattunk napiszinten, randizgattunk, csókolóztunk, kézenfogva sétáltunk, stb, amikor kimondtuk, hogy együtt vagyunk. :) Ez inkább csak ilyen ráerősítés.

2012. márc. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyszerűen nagyszerű megoldás ... az első találkozáskor meg kell csókolni és meg is kell borítani és nincs vita hogy mikortól számoljátok :D
2012. márc. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kedves 6-os azért csak észreveszed ha "arra" kellesz...


én az első randin szoktam rákérdezni, ahol volt több csók, de akkor már egyértelmű is :)

2012. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!