Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második esély? Működhet?

Figyelt kérdés

17 évesen jártam egy fiúval 3 hónapig, 1 hét után jöttünk össze és nem éreztem szerelmet, ezért szakítottam vele.

Utána sokat gondoltam rá, próbálkozások voltak, de sikertelenek. Több, mint 1 év után újra felbukkant a srác. 2 hónapja beszélgetünk, találkozgatunk. Úgy érzem, hogy akkor nem voltam kész egy kapcsolatra, de most 19 évesen igen. Érettebb lettem és sokat változtam. Most olyan, mintha előröl kezdenénk mindent.

Nehezen mutatom ki az érzéseimet és kevés emberben bízok, de benne feltétel nélkül első perctől. A találkozások során az órák csak perceknek tűnnek, már akkor hiányzik, ha elköszönünk, alig várom, hogy írjon, gyakran gondolok rá. Azt hiszem, most kezdek beleszeretni...Ő még mindig szeret és szeretné megpróbálni újra.

Félek szeretni, egyszer összetörték a szívem. A barátaim ellenzik, mert ha elsőre nem működött, akkor másodjára sem fog.

Így lehet a második esély sikeres? Mi a véleményetek? Hogyan látjátok a helyzetet?


2012. márc. 25. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagyok az egyik moderátorba..mit tegyek?:S
2012. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyi idő után ismét szóba állt veled akkor megérdemel egy esélyt főleg ha úgy érzed hogy szeret téged!

És ne félj nem mindenki egyforma és ne félj a csalódástól!

2012. márc. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed érettebb lettél és készen állsz erre a kapcsira, ne sokat gondolkozz ezen:) Föleg ha szeretitek egymást! Megéri megpróbálni sztem.
2012. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. márc. 28. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!