Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még esély arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esély arra, hogy jól működő kapcsolatunk legyen?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején részegen csókolóztam egy lánnyal. Pár másodpercig tartott és semmit nem jelentett, de elmondtam a barátnőmnek. Ezután szakítottunk és rá egy hétre megbocsájtott. Nagyon-nagyon megbántam a dolgot, annyira sz*rul, mint akkor még sosem éreztem magam előtte. Azóta is bűntudatom van, mert nagyon szeretem őt...

Utána jól működött a kapcsolatunk cirka 2 hónapig, viszont ezek után egyre sűrűbben jutott eszébe a dolog és végül szakított velem. Az utolsó 1 hónap nem volt valami jó, inkább csak szenvedés volt már sajnos és láttam rajta, hogy nem boldog.

A szakítás kicsit több, mint 2 hete volt és 1-2 napja beszélünk megint. Azt mondta, hogy nem akar elfelejteni és nem mondja azt, hogy vége van köztünk a dolognak, mert tudja, hogy ez nem így van. Csak időt kér és szeretné, ha egy darabig barátokként beszélgetnénk egymással, úgy, mint régen, jó hangulatban és nem gondolva a problémákra.


Szerintetek van esély arra, hogy még valaha boldogok legyünk együtt és jól működjön a kapcsolatunk? Tényleg nagyon szeretem és nagyon szeretnék vele lenni...

18F


2012. márc. 26. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
soha nem fog benned megbízni és mindig ez fog a fejében járni.halott kapcsolat.
2012. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy elvesztette Feléd a bizalmat.Az eljátszott bizalmat pedig rohadt nehéz visszaszerezni,sokszor pedig lehetetlen küldetés.Az írásod alapján a barátnőd igen büszke és érzékeny típus,tehát valószínűleg az a kis tüske örökre benne marad.Nem valószínű,hogy túllép rajta,hacsak nem Te vagy élete szerelme,és félre nem dobja miattad az emberi büszkeségét.

Csak zárójelben jegyzem meg,hogy jogos lenne az is Tőle,ha nem adna már esélyt.Elvégre sok embernél a hűtlenség akármilyen formája megemészthetetlen dolog.Nálam pl. már az érzelmi hűtlenség is kiveri a biztosítékot.

2012. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak tartalékban tart, mert jobban érzi magát, ha nem vág el feléd minden szálat, az nem olyan "végleges". Csak meghagyta magának a lehetőséget a visszakozásra, jó kapcsolatotok ettől nem lesz, bocs.
2012. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, nagyon büszke lány és érzelmes, pluszban még nehezen is enged magához közel bárkit is...

Pár év múlva szerintetek? Addigra sem változna a dolog?

2012. márc. 26. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nem jelentett semmit a csaj, akkor minek smároltad le?

te kis ribi.

2012. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Pár év múlva szerintetek? Addigra sem változna a dolog?"


Lehet, de annak ehhez a helyzethez már nem sok köze van (az már egy két másik ember lesz). A valóság inkább az, hogy pár év múlva már egyikőtöket sem fogja érdekelni ez a felállás.

2012. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!