Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beválhat ez a módszer?

Figyelt kérdés
Röviden több mint egy hónapja szakítottam barátnőmmel,elég sokat gondolkoztam a dolgokon mi hogy volt és miért.Szeretném őt visszakapni,sajnos szinte minden lehetséges hibát elkövettem ezért.Viszont két napja felhívott és mondta hogy majd szeretne találkozni is és hogy nelegyünk rosszba meg hagyjak neki időt gondolkozni mert nemtudja hogy mit is szeretne(van egy másik valaki a képbe) viszont tudom hogy szeret még.Úgyérzem sikerült már lerendeznem magamban ezt a dolgot nemvagyok magamalatt stb és ha találkozunk tudnék vele úgy beszélni mint bármelyik jó ismerősömmel.Úgygondoltam hogy várok és majd keres,aztán ha találkozunk csak önmagam adom akibe régen is beleszeretett és semmi konkrét dolog csak érezzük jól magunkat aztán ha úgy alakul ugyis kiderül milesz.Szerintetek működhet ez így? Olvasgattam neten is erről vannak hasznos és kevésbé hasznos dolgok is.Mivel még Ő is szeret,és már kitárgyaltuk szinte az összes problémát és mindketten tudjuk ki miben hibázott így úgygondolom megérné tenni valamit és helyrehozni,valahogy egyikünknek sem megy hagyni a másikat teljesen.Mit gondoltok erről,esetleg valaki volt már hasonló helyzetben?

2012. márc. 26. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Működhet, de többet kell leülnötök HIGGADTAN beszélgetni egymás problémáiról.
2012. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az biztos hogy már másképp lennének a dolgok.
2012. márc. 26. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!