Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy fiúval az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval az interneten 3 hónapja. (Sajnos 230 km távolság van közöttünk) 3 hónapja ismerkedünk, de ő még mindig nem tudja eldönteni mit akar velem kapcsolatban. Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószinüleg a távolság miatt vacilál.De ha ennyire vacilál akkor sztem nincs értelme:S BOcsi a távkapcsolatoknak akkor van esélye ha az első perctöl kezdve komolyan gondoljátok!:)
2010. júl. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az az igazság, hogy a távkapcsolat nem múködőképes...főleg a mai világban...Ha 1-2 falu választ el titeket az oké de 230 km az k_rva sok. Távkapcsolatok soha nem érik meg :(
2010. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb,hogy szeretem. :(
2010. júl. 1. 08:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igazatok lehet.A kezemet se fogja meg az utcán és már ez is jelent szerintem valamit.
2010. júl. 1. 08:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen nincs értelme folytatni.Túl nagy a távolság és az idő(még mindig nem tudta eldönteni 3 hónap alatt)Ez a kettő pedig összefügg egymással és nem hozna ki jó eredményt
2010. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is 3 hónap alatt el kellett volna döntenie és amikor ezt említettem neki,akkor az volt a válasza,hogy neki ehhez több idő kell és hogy én mindig ezzel jövök.
2010. júl. 1. 08:57
 7/9 A kérdező kommentje:
És 31 éves.
2010. júl. 1. 08:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Felejts el. Én 18 évesen 1 hónapig jártam le pontosan 200-200 Km autóval. Mert vonattal is ugyan ennyibe került volna Budapest-Kaposvár csak időbe több. Hétvégente nem mentem dolgozni inkább, összesen 4x mentem le hozzá. A csaj sose vállalkozott volna arra hogy ő is feljöjjön hozzám (pedig anyja apja is mondta feljöhetne) fizetik is. Jó ötletnek tartották hogy a lányuk ilyen pasira talált mint én. Nagyon jól megvoltunk. Csak nem értettem miért nem akar ő is annyira engem mint Én őt. Hiába tökjól megvoltunk msn-en hónapokon keresztül.... Gyakorlatban meg nem bizonyított úgy és nem is kellettem neki annyira mint ahogy előadta sőt csak ismétlem magam: Ha arról volt szó hogy neki is kéne tennie valamit értem (órákat utazni) ááh abba nem ment bele (pedig volt róla szó hogy jön ő is de valami érdekes mindig közbe jött. Ez a történet 2 évvel ezelőtt történt. Én is Ő is szüzek voltunk. Hittem volna a szűz csajokról azt hogy belém fog zúgni és bármit meg tesz értem. De tévedtem. Én már akkor bármit megtettem volna érte amikor még nem is találkoztunk. Énis 2-3 hónapig msn-eztem vele. És gondold el jól kerestem, akkor még volt jó autóm és jó is lett volna a kapcsolat. De ő ezt egyáltalán nem értékelte. Ebből kiindulva lehetséges ha ő meglátogatna téged neked egyáltalán nem fordulna meg a fejedbe Te is átmenj hozzá Én már ezért nem bizom meg a csajokba. Ezenkívül rengetegszer történt hasonló "szeretlek téged" kapcsolat amik ismét csak 1-2 hétig tartottak.


Nem adok sok reményt a távkapcsiba....


20/F

2010. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is 230km a távolság,és jól is gondoltam a legelején még mikor nem is taliztunk, hogy ebből nem lesz semmi. De Ő mondogadta, hogy a távolság nem gond stb. igy bele mentem, hogy talizzunk megis volt a randi egész hazafelő úton irkálta nekem az sms-ket, hogy bejövök neki, aranyos, kedves,nagyon csinos vagyok,meg hogy máskor is lenne-e kedvem talizni vele stb.aztán pontosan 1hétig, igy jöttek az sms-k mindennap, most meg 1hete már nemis irt semmit:( lehet hogy az sem tetszett neki, hogy mindig neki kellett irnia elsőnek és én csak rá vissza válaszolgattam, de én meg magamtol nem irok neki,ha ő nem ir...elvégre is ő a pasi! Ebből megint csak azt tanultam, hogy a távkapcsinak sok értelme nincsen. És szerintem kedves kérdező ha 3honap alatt nemtudta eldönteni, hogy mit akar, akkor ennek igy sok értelme nincsen, hogy folytassátok...
2010. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!