Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kéne viselkednem? Valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne viselkednem? Valamit rosszul csinálok

Figyelt kérdés
Nem rég megismerkedtem egy fiúval, nagyon jól érzem magam vele, aranyos, figyelmes. Csupa pozitívum. Annyi lenne a gondom, hogy nálam valahogy máshogy működnek a dolgok. Párszor mondta hogy nem is kerestem, meg hogy jól esett volna neki. Előző nap találkoztunk, másnap csak később írtam, nem reagáltam semmit az előző estére. Visszagondolva kellett volna, de mégsem. Nem szeretném ha ilyen miatt nem működni. Szerintetek hogy kéne viselkedni egy kapcsolat elején, mert bombázni se szeretném sms és hívásokkal. Köszi!
2012. márc. 27. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha akarsz vele találkozni,akkor felhívod, hogy ráér-e.Ennyi.
2012. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!