Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? Hogy döntsek? Kit válasszak? Kellene pár jó tanács!

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit! Kellene nekem pár jó szó de tényleg:) Nos az a helyzet, hogy van a jelenlegi vagy nem tudom, hogy is kellene fogalmaznom "volt" kapcsolatom és van az exem. 2 tűz között vergődöm, és nem tudom hogyan is kellene belőle kijönnöm úgy, hogy senki ne sérüljön túlságosan. Szombaton szakítottam a jelenlegi párommal mondván nem vagyok szerelmes, igazság szerint az exemmel már lassan 3 hete beszélünk és Február 3. -án találkoztunk is ahol semmi sem történt csak beszélgettünk egy teljesen üres lakásban. Eközben a jelenleginek hazudtam, hogy bulizni megyek. A találka után semmi bajom nem volt, de az azt követő néhány nap elég boldog voltam gondolom én az ex-xel vagy találkozás miatt. Nos én ugye szombaton szakítottam, hétfőn vagy is a tegnap estét az exxel töltöttem és szeretkeztünk is, ebből adódóan mára teljesen össze zavarodtam. Én azt vallom jelen pillanatban, hogy nem csaltam meg a jelenlegit mivel akkor már 3 napja szakítottunk úgy hogy, a mostani jött hozzám kérésem nélkül. Lényeg a lényeg az ex közölte velem, hogy szépen lassan vissza találhatnánk egymáshoz úgy, hogy heti 2-3 találkozunk, elvagyunk, elmegyünk ide oda és szép lassan elkezdjük megint a kapcsolatot, mert 7 hónap kihagyás után nem lenne tanácsos egyből egymásba ugrani. Igen ám, de így a jelenlegit el kellene hagynom. Tudni kell, hogy az ex-xel azért lett vége mert lelkileg sokat bántott, daccból beszélt és cselekedett, nem mutatta eléggé, hogy szeret stb. . . . kb 10x elhagyott potom dolgokért persze én midig vissza sírtam de ami a legfontosabb Őt igazán szerettem! A mostaniról annyit, hogy úgy érzem nem voltam vele boldog és szerelmes sem olyan szintem amilyennek lenni kellett volna. Kell még tudni, hogy igazándiból ami a legnagyobb baj, hogy szégyellem őt(ezt ő nem tudja) mivel roma vér folyik benne, és a mostani elítélés miatt látom, hogy is néznek rá az utcán, félek elmenni bárhova is, hogy mi van akkor ha pl nem szolgálnak ki, wellnesezni is féltem vele elmenni ebből adódóan. Az exem ő magyar. Hibát hibára halmoztam az elmúlt pár napban mivel, hazudtam össze vissza és ma is. Beszéltem a jelenlegivel és elmondtam neki mindent ami az ex-xel történt, de viszont utána azt mondtam, hogy nem igaz, aztán megint az, hogy igaz és ezt játszottam egész nap tudom, hogy nem volt szép de teljesen össze vagyok zavarodva mert egyiket el kell engednem örökre. Tudom hibáztam nagyot és mostanában sokszor, de a lónak is 4 lába van és az is megbotlik egyszer. Mi a véleményetek? Mit kellene számításba vennem??? Köszönöm előre is az értelmes válaszokat aki meg megszól ezért igaza van, de nem tudok már mit csinálni. Annyit még az exről, hogy én úgy ítélem meg, mert elég jól ismerem őt sőt szerintem jobban mint ő saját magát, hogy elég sokat változott és sok mindenben megváltozott az elmúlt 7 hónap alatt ezt abból ítélem meg, ahogy viselkedik. Minden nap beszélünk és ha csak álca lenne észre venném azonnal.Pénteken találkozok ex-el, hogy mielőtt döntök még 1x találkozzunk. Katasztrófa vagyok. Még annyit ide írnék, hogy a mostanival a szexuális életünk katasztrófa. . . az elején meg. . . áhh leírhatatlan. . . az exel jó.
2012. febr. 22. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

:) úgy tünik ez nem is kérdés számodra sem

nyilván az ex, ha a A és B között kell dönteni,

szereted, isemred, jo a szex, vágysz rá

a másikat szégyenled, rossz az ágyban

szóval semmi értelme nincs vele folytatni, még abban az esetben sem, ha az exel mégsem úgy alakul


nem bántásibol, de ki kell fejeznem nem tetszésemet a srác roma származása okán létrejövö szégyenérzeted miatt - de gondolom látszik, hogy a válaszomban nem volt befolyásoló tényezö


sok sikert a döntés meghozatalában

2012. febr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen látszik,és nagyon köszönöm a válaszodat.Egy biztos,hogy bárhogy is döntök vissza út már nincs.
2012. febr. 22. 00:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan bonyolult ez, mint ahogy leírtad. A mostani pasid biztonságot nyújt, de nem vagy belé szerelmes. Az exeddel x-er szakítottatok, mégis ő kell. Mi itt a kérdés? Miről győzzünk meg? Hogy maradj a megbízható, de számodra közömbös jelenlegivel? Ne menj vissza az exedhez, akinek a puszta jelenlététől boldog voltál?

Vissza fogsz menni. Vagy összecsiszolódtok és ásókapa, vagy ugyanott fogtok tartani nemsokára, mint eddig... Az élet, és a kémia két ember között ilyen. Ha nincs, vagy nem működik, akkor egy földreszállt angyal is lehet a jelenlegi pasi, akkor sem fog kelleni.

A "cigány vér" miatt szégyellni bárkit, hatalmas ostobaság. Ha ilyen tényleg megfordult a fejedben, kár volt eddig húzni vele, és átverni őt. Mi a fenének voltál együtt valakivel, akit szégyellsz mások előtt??? Ha nem jön közbe az exed, meddig hazudtál volna még mindkettőtöknek?

2012. febr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazad van!Szexuálisan vonzódom hozzá,de ugye nem hiszem,hogy szerelmes lennék! És mi van akkor ha 1-2-3 hét után rájövök,hogy még is szeretem?? Jajj anyám:(

Nem tudom,meddig húztam volna:(

2012. febr. 22. 00:48
 5/12 A kérdező kommentje:
A cigányságról meg annyit,hogy láttam,hogy néztek rá az emberek és mennyire elítélték hiába rendes dolgozó ember.
2012. febr. 22. 00:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt jól megkavartad magadnak. Ez a vége ha az ember nem gondolkodik csak megy a feje után.

Úgy ugrottál bele a régi-új kapcsolatba, hogy a másikat le se zártad így mit akarsz?

Az a szerencsétlen unalmas megérdemli, hogy őszinte légy vele, magaddal és ne járj egy olyannal, aki tutira nem az igazi. Az igazin nem filózik az ember: menjen vagy maradjon?

Úgy néz ki egyiket sem szereted úgy, hogy abból igazi kapcsolat legyen.

Az nem elég, hogy az egyik biztonságot nyújt, de az sem, hogy a másikkal jó a szex mert egy kapcsolat ennél összetettebb és sok mindennek egyeznie kell.

Meglátásom szerint jobban tennéd ha dobnád mindkettőt és tartanál egy kis szünetet. Meg fogod találni az igazit, akinél nem kell gondolkodnod, hazudoznod.

Csak úgy menj bele a következőbe ha az eddigi összes kapcsolatod lerendezted végleg. Így nem csak magadat kínzod hanem másnak is fájdalmat okozol.

2012. febr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,át fogom gondolni a te szavaidat is!
2012. febr. 22. 01:23
 8/12 big dog válasza:
83%

Ez lehet nem fog tetszeni,de lesz@rom!!! :)

Szerintem egyiket se,majd találsz egy harmadikat és nem kell agyonvariálnod.

Ez meg 14 éves szint,hogy nem csaltam meg,mert szakítottunk HÁROM NAPJA.

1.Akit megcsaltál tuti nem szereted,nem vonz tehát felejtős.

2. Akivel megcsaltad,szexelhetsz továbbra is,normális kapcsolat úgysem lesz. Ne legyél már naiv,persze azt mutatja,hogy megváltozott.Minden (tiszt. a kivételnek) férfi ezt mutatja ha k@rni akar vagy visszaszerezni egy nőt.

3.Nem vagy katasztrófa,csak a kapcsolatod rossz volt és most megzavarták az agyadat.

Szerintem egy harmadik pasi lesz a megoldás akit tudsz szeretni a 2 exet meg elfelejted.

Sok sikert!

2012. febr. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Két kapcsolatban vagy, a régit nem zártad le, úgy kezdtél újba. Felnőtt fejjel úgy érdemes, hogy a régit le zárom, majd az újba úgy kezdek.

Ez , tényleg érdekes. Meg néznélek, amikor a két szék közé ültél. Vagy már ott is vagy.

2012. febr. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia.Hasonló helyzetben voltam kivéve a roma kérdést.Én az unalmasat választottam fél évig visszasírtam az exem és abszolút megundorodtam az unalmastól.Nálam az hozott menekülést hogy szakítottunk és összejöttem a jelenlegi párommal. Ha tudom hogy ennyire szar lesz az unalmassal lenni akkor az exemet választom. :) De ha ez a kis kitérő azért kellet hogy megismerjem a jelenlegit akkor már más a helyzet :) Szóval a tanácsom az, hogy az unalmas még csak fel se merüljön benned. Vagy :ex vagy ahogy mondták itt többen: egyik sem :)Sok sikert
2012. febr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!