Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira kénne egy jó tanács!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira kénne egy jó tanács! Sooos?

Figyelt kérdés
Van egy 13 hónapos kapcsolatom, ami eddig bologságban telt el, de most már ugy érzem nem szeretem őt, csak kötödöm hozzá, de én nem akarom kidobni őt, kell nekem, de van egy srác akire mindig gondolok, nem tudom kiverni a fejemből,mert mnagyon jó hozzám, de most micsináljak? nem akarom eldobni magam mellől a barátomat, nekem ő kell de ez igy nem mehet tovább:(( ötletek??
2012. febr. 24. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt akár énis irhattam volna csak én fiu vagyok.
2012. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én ötletem az, hogy akire sokat gondolsz, azzal gyere össze. Akit meg már nem szeretsz, azt engedd el. Neki is jobb, meg neked is. Neked azért, mert már nem szereted, neki meg azért mert várnak rá más csinos, egyedülálló nők kint a nagyvilágban, akik meg is becsülik.
2012. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha 13 hónap után már nincs szerelem, és ráadásul máson jár az eszed akkor itt a vége. Ne húzzátok egymás idejét, és főleg ne csapd be tovább azt, akit valaha szerettél. A megszokások alapuló kapcsolat tök jó 10-15 év házasság után, de a te esetedben le kell zárni a dolgot.
2012. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ohh de abba ő belefog halni, egyszer már kidobott engem, mert jót akart nekem, és 5 óránál többet nem birtnk ki egymás nélkül, azota annyira kötödünk egymáshoz,biztos nincs más megoldás?nem akarom becsapni szegénykét:((
2012. febr. 24. 14:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Maradj vele és légy boldogtalan.
2012. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne csapd be. Mond el neki a sztorit. Miszerint nem vagy szerelmes már, és másra gondolsz. Döntsön ő, hogy mi legyen.
2012. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kötődésből és sajnálat miatt ne maradj vele mert később csak fájdalmat fogsz okozni neki:(
2012. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és ha őt is szeretem?? áhh ez ... egyszerre kettőt lehet szeretni?? nagyon különböznek pedig egymástól:(
2012. febr. 26. 12:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen van olyan h kötődsz,szeretsz valakit és időközbe jön más akibe beleszeretsz. Egyik oldalon egy megszokott régi kapcsolat a másikon pedig egy új,friss, de ez lehet csak egy sima fellángolás is. Én is voltam ilyen helyzetbe pár évvel ezelőtt,volt egy 4 éves kapcsolatom ami ellaposodott,megszokottá vált,persze éreztem még szeretet a fiú iránt és jött egy másik srác aki egyre többet járt az eszembe. Miután szakitottunk a 4 éves kapcsolatomban(hozzáteszem más okok miatt) azután megpróbáltam ezzel a másik sráccal.Együtt voltunk 1,5 évig aztán kiderült h megcsalt,hazudott és még ő szakitott velem.Szóval mérlegelj,mert lehet egyik se jó!Ha meg tényleg szereted a jelenlegi barátodat akkor szakitsd meg a kapcsolatot a másikkal és próbáld elfelejteni.Tudom nehéz,de igy csak szenvedni fogsz:(

az utolsó voltam (23/L)

2012. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A másik srácot nehéz lesz elfelejtenni, mert ő engem tesonak hiv, és ugy is kezel, de ez tünik a legjobb megoldásnak, uuugy köszööönööm:))
2012. febr. 26. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!