Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzed úgy, hogy jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzed úgy, hogy jelenleg alkalmatlan vagy egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Lehetőleg olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik már élték át egy barát/barátnő jelenlétét, de a pillanatnyi "hangulat" valamiért hibádzik.
2012. márc. 27. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Bár most már nem áll fenn eme helyzet, néhány hete pont így éreztem. Egyszerűen nem akartam senkivel együtt lenni. Marha jól elvoltam egyedül. Aztán jött a nagy ő :) most meg baromira szerelmes vagyok. Elmúló érzés ez a nemkellsenki.
2012. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
igen, mert nem vagyok szerethető és mert rossz kapcsolatban lenni, mert úgyis csalódni fog az ember 21L
2012. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nikcsy396 válasza:
Igen..a volt barátom elhagyott 1,6 év után,megcsalt..soha nem szerettem még senkit ennyire..azóta úgy érzem nem tudnék mással lenni,minden rá emlékeztetne a csók és a többi rész..és hogy felesleges mert megint jön a körforgás kapcsolat szakítás és újból jön a keresgélés..ebből én nem kérek..
2012. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja, érzem, valószínű nem is véletlen... nem mondom, hogy néha nem hiányzik, de egyenlőre köszönöm nem. nem bíznék meg egy lányban-nőben sem, anélkül pedig nincs értelme vacakolni...
2012. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Épp most léptem ki egy 4 éves kapcsolatból. Próbálok ismerkedni, keresgélni, de mindenkiben őt keresem, emiatt pedig nem akarok másnak kellemetlenséget okozni. Távkapcsolat volt, ritkán láttuk egymást, így méginkább hiányzik a szeretet.


19L

2012. márc. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10 év után váltunk el, és sok keserűség maradt bennem. 4 éve vagyok egyedül volt kapcsolatom, de ami először csodálatosan jól indult, az lassan leépült, és jöttek a veszekedések. Abból meg volt elég az előző kapcsolatomban is. Akkor már jobb egyedül, és nem kell függenem senkitől, nem kell alkalmazkodnom senkihez,azt csinálok amit csak akarok, és senki nem von kérdőre. Lehet sivárabb így az életem, de nyugodtabb.
2012. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A sok csalódás után, igen, jobb egyedül. Nyugisabb. Minden jól indul...aztán egyszercsak lelép a másik fél..
2012. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 éves kapcsolat után jó nagyot estem pofára. Kicsit azt érzem, hogy vele annyira klappoltunk, hogyha vele nem ment, akkor senkivel se menne. Mostmár a szex része kezd hiányozni, de nem gondolom, hogy alkalmas lennék kapcsolatra. Még egy jó ideig biztosan nem.
2012. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én valahogy mindig olyanokkal jöttem össze, hogy utána egy évig rá sem bírtam nézni egyetlen férfi egyedre sem. két hete lett vége megint, úgyhogy egy év szabadság megint! :D
2012. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!