Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz-e, hogy a nőknek átlagban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz-e, hogy a nőknek átlagban sokkal fontosabb a külső mint a belső a fúknak meg nem számít annyira?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre a környezetembe hogy a nők sokkal inkább rámondják egy pasira, hogy "nem vagy az esetem" mint egy pasi a nőre.

Szerintem az lehet a magyarázata hogy a nők sokkal jobban is törődnek a külsejükkel mint a fiúk, ezért is akarnak maguk mellé helyes pasit ill. ez még azért lehet, mert a nőknek jó gén kell ez az ösztönükbe is benne van és ezért nézik a külsőt (izomzat, testfelépítést stb) egy fiúnak meg csak az a feladata hogy minél többször örökítse a génjeit, ezért termelődik egy fiúnak több millió hímivarsejt naponta a nőknek meg havi 1-2.

Ti hogy gondoljátok ezt?


2012. febr. 24. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez épp fordítva van. Mi inkább vizuális jellegűek vagyunk, tehát mi az esetek zömében a csomagolást nézzük, ellenben a nőknek az érzelmi, belső vonal a fontosabb. Aogy minket is, őket is az ösztön hajt, csak amíg mi, a "vadász", tehát a dugás szükségleteinket akarjuk kielégíteni, a nők inkább a biztos pontot, a férfit keresik, akik mellet nőknek érezhetik magukat, akikre feltudnak nézni és akik mellet nyugodtan, biztonságban érzik magukat.
2012. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van.
2012. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igaz. Nap mint nap tapasztalom. Nem nézek ki jó, hiába dumálok megfelelően, levegőnek néznek a fiatal 18-25 közötti lányok.
2012. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az intelligencia és a problémamegoldó képesség is fontos az életben, most csak ennyit mondanék.
2012. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen 25 felett már valóban a biztonságot keresik és elfogadnak egy csúnyácska pasit mikor rájönnek hogy nincs annyi helyes pasi. Ameddig lehet addig próbálkoznak mikor már közel van a kapu zárás és rájönnek baj lesz nincs olyan sok helyes pasi ill már foglaltak, de nekem gyerek kell utána már változik érdekes mód az ízlés :P :d
2012. febr. 24. 21:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Csúnyácska pasit soha nem fogadnak el, kortól függetlenül, legfeljebb ha gazdag.
2012. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért hülyeség, mert a nők nem kerülnek olyan helyzetbe, hogy a pasinak azt kelljen mondania, "nem vagy az esetem", hiszen még ma is elég ritka, hogy lány kezdeményez olyan intenzíven, hogy a pasinak mondania kelljen valami ilyet. Viszont a pasik meg kezdeményeznek a nőknél, aztán vagy bejön, vagy nem.


Tehát ez nem azért van, mert valamelyik nemnek fontosabb a külső, hanem azért, mert más a helyzetük (nem mindegy, ki szervál, és ki fogad... :)

Amúgy szerintem kb. mindkét nemben azonos arányban vannak, akik külsőre, pénzre hajtanak, mint akik nem.

2012. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy igazság van abban, hogy a külsö nem számít sokat, de kedvesnek sem szabad lenni.

Jó példa erre két haverom. Életemben nem tudnék olyan szinten lekezelö lenni a Nökkel, mint Ök és tapadnak rájuk.

2012. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már amelyikek...
2012. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább döntsék el a nők, hogy melyik pasi a szép. Bár ott is lesz vélemény ütközés.
2012. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!