Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetemista-gimnazista párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista-gimnazista párkapcsolat. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

A témáról alkotott személyes véleményed érdekel!

Ha saját tapasztalattal rendelkezel, ha elítéled, ha helyesnek találod, bármit is gondolsz róla, ha fiú vagy, ha lány, ha hermafrodita, ha egyetemista, ha nyugdíjas, ha (kis)kamasz, írd le. Akár kisregényben is :)


Örülnék, ha a nemeteket és korotokat is leírnátok.


Működhet-e egy hosszútávú kapcsolat két külön életszakaszban levő fél között?

Igen, a hangsúly a hosszútávún van, nagyon jól látod.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 27. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát az a pár év hatalmas életszakaszbeli eltérés

ez az eltérés lehet 1 év meg 8-9 év is melyikre gondolsz?

az olyan ínyencségekről se feledkezzünk meg amikor az egyetemista fiatalabb a gimnazistánál

2012. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
relatív még a gimnazista-egyetimista meghatározás is. milyen gimnazista? 15 éve, 25 éves egyetemistával, vagy 18éves gimis 19 éves egyetemistával? saját tapasztalatom ilyen téren nincs, de ott van egyik barátom, aki 12.ben elkezdett járogatni egy, a sulinkba járó, nála 4 évvel fiatalabb lánnyal. lassan 1 éve vannak 1ütt, nagyon jól megvannak
2012. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja, és azóta mi egyetemisták vagyunk, a leányzó meg 9-ikes, azt hiszem:)
2012. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 iricc ***** válasza:

Fordult már elő ilyen a tôrténelemben, és még fog is.

Saját tapasztalatomon alapuló véleményem pedig az, hogy egy gimnazista korú még túl fiatal egy hosszútávú kapcsolathoz. Ez a korszak inkább a nagy (és rövid) szerelmek ideje, nagy érzelmek megélése.

A hosszútávú kapcsolatoknak később jôn el az ideje, és jól is van az úgy.

2012. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Úgy értelmezitek ahogy szeretnétek. Mi az ami még belefér, mi az ami már nem.


Az pedig, hogy mekkora a különbség a két életszakasz között, hadd ne kezdjem el ecsetelni.

2012. márc. 27. 22:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a lány gimi utolsó éveit végzi, mindegy az egyetem, csak mondjuk legyen a pasi 25 alatt. 25 felett a pasinak már lassan-lassan gyerekvállaláson kell(ene) gondolkodni szerintem, de ez elavult nézetnek is tekinthető. A csaj ezzel szemben bőven még tini, ki kell élnie magát. Szóval a szándékaik különbözhetnek, és az ilyen kapcsolatba belefogni se érdemes, mert a fiú számára időpazarlás lehet (attól függ mondjuk, mikor szándékszik házasodni), a lánynak meg csak futó kaland.

Fordítva (idősebb lány-fiatalabb fiú) abszurdnak hangzik, meg nem is túl életszerű, szóval azt most nem írnám le.

2012. márc. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dottorre ***** válasza:

Szerintem működhet, ha mindkét ember alkalmas rá. Nem lehet ráhúzni egy - egy személyiségtípust az egyetemistákra és a gimnazistákra.

Ha megbízható mindkét fél, akkor miért ne működne?

Ha pedig nem, akkor teljesen mindegy, hogy hány évesek, mondjuk az egyetemen az embernek több lehetősége van megcsalni a párját (akármelyik nemből is való), mint a gimnázium alatt, de aki meg akarja tenni, az meg is teszi.

2012. márc. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

23:53as ihletett mégegy hozzászólásra


hány éves vagy tizenvalahány?semmi kötekedés nincs bennem tényleg csak érdekel,ugyanis azt vettem észre hogy a 25éveseket(én is az vagyok)már már bácsiként kezeli ez a korosztály.furcsa hogy pár hónapja még személyit kért tőlem a pénztáros mikor vodkát vettem te pedig már nyugovóra küldenél hogy" alapíts egy családot oszt vond ki magad a forgalomból".minek?én még bőven ráérek inkább a nőknek ketyeg a biológiai órája.ez olyan mintha én meg minden 20-25év közötti nőt szülni küldenék mert az orvosok azt tartják legideállisabbnak ...

2012. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

19 vagyok : )

Mint írtam, ez elég elavult nézet, a többség ilyenkor inkább karriert épít, de ha megnézed a saját korosztályod pl, szinte biztos, hogy a szüleid1 ~25 évesek voltak, mikor születtél. Változik a világ ..

2012. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tényleg csupán annyi érdekel(t), hogy melyik korosztály hogyan vélekedik erről, mert nem olyan régen néhány barátommal és a párommal beszélgettünk erről, és itt is elég sok vélemény ütközött.

Volt olyan, aki hasonlóan az egyik válaszolóhoz, feleslegesnek találta, mondván elképzelni sem tudna maga mellett egy tinit.

Van egy lány, aki közölte, most harmadéves egyetemen, hogy ő egy végzős gimnazistával randizik. Nem mondom, hogy nem furcsálltam a kijelentését.


Lényegében van minden, és én a minden egy darabkájára vagyok kíváncsi.

2012. márc. 28. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!