Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő kell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő kell, hogy egy 4 éves kapcsolaton túllépjen valaki?

Figyelt kérdés
A srác, akivel szívesen lennék, kapcsolatban volt, és már több, mint fél éve szakítottak (előtte már 1-1,5 évig nagyon rossz volt a kapcsolatuk). Megbeszéltük már jópárszor és meg is értem, hogy nem akar azonnal másik kapcsolatot, de kezdem lassan úgy érezni, hogy csak velem nem akar lenni... pedig keres és sokat is találkozunk, és hát volt már komolyabb dolog is.
2012. márc. 27. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
MIndenkinél más,de 4év nem kevés,még nem biztos hogy túltette magát rajta.
2012. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pontositanék: még biztos nem tette túl magát a dolgon! :)


Én 3 éves kapcsolatom után 1 évet szüneteltem (azaz senkivel sem jártam, csak találkozgattam, ismerkedtem), aztán megismertem a mostani páromat,és egyből beleszerettem. 2 éve együtt vagyunk, de sajnos még mindig nem tettem magam túl a 3 éves kapcsolaton (ő volt az első szerelmem). Nem szeretem már, de azért, van h eszembe jut, és sajnos elég sokszor vele álmodom. Ezzel csak arra akarok kilyukadni, h egy csomó évnek el kell telnie mire "elfelejti" azt a csajt, de attól még élhet normális kapcsolatban. Szall kitartás, légy türelmes, idővel úgyis kikristályosodik, h csak barátnak kellesz, akinek a vállán kisirhatja magát, v barátnőnek.

2012. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
itt vagyok én nem kell neked az a srác
2012. márc. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő rakta ki a csajt v fordítva?
2012. márc. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Óó köszönöm 3-as :)

4-es: ő mondta h vége, és nem is akar visszamenni, de attól még persze h szar neki is...

2012. márc. 28. 00:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már több, mint egy évet szenvedett és mondta ki a végét, akkor kb. 5 perc.

Átéltem, igaz sokkal hosszabb kapcsolatom volt. Kezdetben a szex jobban hiányzott, mint egy igazi kapcsolat. Volt olyan, akivel csak az előbbit tudtam elképzelni...

2012. márc. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En szakitottam, 5 eves kapcsolat volt.

A mai napig eszembe jut, es szomoruva tesz. Hianyzik, de elnyomom magamban.

2012. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!