Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy hosszú kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy hosszú kapcsolatban, hogy lehetne feldobni a sexet? Mert egy kicsit olyan érzésem van, hogy unalmas neki is nekem is. Szó se róla sok mindent kipróbáltunk már de hátha van valami jó ötletetek.27/Nő

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 01:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk környezetváltoztatással. elmehetnétek sátrazni, mi is ezt tervezzük :)
2012. márc. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
akk próbáljátok ki őket újból! Meglepő eredmény lesz! Mi most azt játsszuk,h mindent előröl kezdünk, mintha most bújnánk össze először. Nem nagy dolog, de nagyon izgalmas! Nekünk bevált! :)
2012. márc. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ja...eszembe jutott még vmi: legyen teljes csend és sötétség a lakásban, kössétek be egymás szemét kendővel, és hosszasan kényeztessétek egymást...nagyon meghitt dolog! :)
2012. márc. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerepjáték, vadulás, extrém póz, extrém hely, segédeszközök, anál szex stb. vagy esetleg, ha bevállalósak vagytok akkor 3masban próbáljátok.
2012. márc. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%

ma 01:50

Én ezt már kipróbáltam csak az a gond, hogy miután bekötöttük egymás szemét kiderült, hogy mindketten alvajárók vagyunk. És miközben egymást kényeztettük éreztem, ahogy kattan a bilincs a csuklomón. Mondom "ajjaj bevadul a kiscsaj" közben éreztem ahogy az ingeben matat, mondom ej cica de türelmetlen vagy, mire hallom ezt:

"elnézést uram de kell a személyije az igazoltatáshoz."

Levettem a kendőt és ott találtuk magunkat az Örs vezér téren :S

2012. márc. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

27 évesen, már jó hosszú kapcsolatban lehetsz...


Amúgy meg fogsz lepődni, de a szexen kívül is van élet!

Néha olvassál el egy-egy könyvet is.

Próbáld ki, hogy amíg nem érsz a végére, addig nincsen dug.ás.

Nagyon fel leszel dobva, ha kihagysz egy-két hetet!!!

2012. márc. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
én is azt mondom, hogy hagyjatok ki pár hetet (bár nem olyan szarkasztikusan, mint az előző hozzászóló)
2012. márc. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Talán keress egy másikat, akivel időnként lehet mókázni ...sokan járnak hasonló cipőben mint Te. Pl. Én.
2012. márc. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Én azt mondom ami unalmas az unalmas, nem feltétlen lehet rajta segíteni... a showder klubbos ürge mondta azt egyszer. Ha unalmas a sex az is marad és hiába próbálják feldobni ilyen meg olyan ruhákkal meg stb... pl: Állsz a bankban sorszámmal 102-en vannak előtted dög unalom. De attól se fogod jobban érezni magad ha ugyanezt superman jelmezben teszed!!!
2012. márc. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mi már 7 éve vagyunk együtt és gyerekünk is van és sajnos az a nagy baj, hogy mikor a gyerek után eltávolodtunk akkor a sexmentes időszakokat ő annyira nem díjazta és külön utakon kezdett járni. Mikor kiderült valahogy túltettem magam rajta és egy pár hónapig minden oké volt aztán most Ő az aki mindig elalszik vagy inkább tv-t néz stb. Kezdek komolyan aggódni. Hisz mikor úgy volt, hogy vége tele volt szenvedéllyel sex közben most meg mintha gépies lenne az egész. Pedig aztán tényleg elég sok mindent megpróbáltam már. Eszközökön, új helyeken túl vagyunk, a hármas? Hát őszinte leszek a 2 lány 1 fiú nem igazán van ínyemre, nem hiszem, hogy tudnék "úgy" egy másik lányhoz nyúlni. Köszönöm a válaszokat és ha van még ötletetek várom.
2012. márc. 28. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!