Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan van hogy a pasit jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van hogy a pasit jobban megviseli a szakítás, mint a csajt?

Figyelt kérdés

Szerelmesek voltunk / vagyunk?! ezt nemtudom hogy ő az e...én igen még mindig...

szakítottunk...elcsesztük mindketten, először ő, majd én...hosszu történet...

ugyérzem engem sokkal jobban megvisel a dolog mint őt..:/

hiába nézek más nőre, hiába gondolok bele egy uj kapcsolatba...mindig csak ő jár a fejembe...és ő kell nekem senki más..ugyérzem nem is tudnék boldog lenni mással..:/

friss sebek ezek..lehet azért érzem így..:/

21/F


2012. márc. 28. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
van
2012. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
általában a pasik nehezeben heverik ki
2012. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

változó...attól függ ki szeretett jobban...vagy ki a megbántottabb...


volt, hogy én szenvedtem többet volt, hogy a csaj...


de sztem általában a csajok...

2012. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

jó kérdésed van. mi is most szakítottunk és én kb halálközeli élményként élek meg minden napot

a barátaink azt mondják ő még rosszabbul van, tehát lehet benne valami

viszont nehezen tudom elképzelni, hogy az én jelenlegi állapotomnál lehet valami rosszabbul...élni sincs kedvem

22L

2012. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy vagyok mint az elöttem szl csak férfiba és elmultam már 30 ,de rettenetesen rossz.
2012. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

22/L

totál átérzem..én is így vagyok...meg amint látom a legutolsó válaszoló is..:/

sz*r az élet...

2012. márc. 28. 09:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült továbblépném, nagyon remélem, hogy az exemnek is.. Annyira örülnék ha végre látnám, hogy barátnője van. De már egy éve, hogy szakítottunk és nincs neki.
2012. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

22L vagyok

mikor történt ez veletek? meddig voltatok együtt? nem tudok sajnos tanácsot adni

ha lehetne egy kívánságom csak annyit kívánnék hogy soha többet ne szeressek senkit sem

2012. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Van. Azt viseli meg jobban, aki jobban szeret VAGY akinek nincs önbizalma, és azt hiszi, soha többé nem talál mást.

A férfi is ember. :)

2012. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és eddig mindig én szenvedtem, igaz engem is dobtak. Mindig az szenved, aki jobban szeret, aki többet tett be a kapcsolatba. Az egomajom, önző disznóknak áll a világ itt is!
2012. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!