Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ez miatt?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 2 éve vagyunk együtt. Együtt is élünk. A kapcsolatunk remek, egy dolgot leszámítva. És ez sajnos elég súlyos dolog.


Ha összeveszünk (mindegy hogy kis apróságon, félreértésen vagy nagy dolgon) olyan undorral és dühvel szitkozódik hogy felfordul a gyomrom.

Sokszor kiabálva elmond mindennek ("mocskos g.ci, húzzál haza" vagy "f.szopó büdös k.rva") - ilyen jellegű sértegetéseket kell elképzelni.

Kb 1 éve szokott rá erre és nekem már elegem van. Soha senkitől nem tűrtem el ilyesmit(mondjuk nem is beszélt még így velem senki), és nem gondoltam volna hogy a saját párom (aki szeret) fog velem így beszélni.


Van hogy az utcán zsörtölődik, kiabál velem. Ég a fejem sokszor mert nem egyszer mások előtt is lejáratott így (vagy inkább magát járatta le...). Sokszor apróságon hisztizik és olyankor mindent a fejemhez vág.


Ti mit tennétek a helyemben? Kedden volt az utolsó ilyen "mocskos g.ci húzzál haza" beszólása. Haza is jöttem. Azóta filózok mit kéne tennem. Persze ő írogatja az sms-eket, hogy szeret meg stb... de nem tudom, hogy ez így meddig tűrhető.


Vélemények?


23/l


2012. márc. 28. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Volt hasonló esetem,de az az miatt volt,hogy volt benne egy kis tudatmódosító szer,én se tűröm az ilyesmit.Ha simán szimplán így beszél,otthagynám,mert nem tisztel.
2012. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudatmódosítót nem szed. alapban lobbanékony természetű és utána rá fél órára megbánja. De attól még ez bennem marad....
2012. márc. 28. 11:40
 3/12 anonim ***** válasza:
egyértelműen dobd ki a pics-be, de még a lába se érje a földet!
2012. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Game Over.
2012. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
veszélyes ,és tényleg nem tisztel .a balhét szereti nem megoldásra törekszik .később az ilyenből lesz a legdurvább alkoholista. szóval nem kell megmenteni meg semmi. hagyd ott. Nem is értem h tűrőd h ilyeneket mondjon.
2012. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szereti a megoldásokat. Általában ő talál megoldást a problémáinkra. És szereti meg is beszélni azokat. De tény hogy sokszor félreért.... Nem tudom mi lenne a jó megoldás...
2012. márc. 28. 11:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Mondtad már ezt neki is? Mármint, hogy mégis csak a párja vagy, és talán nem kéne dühében ilyen durva dolgokat a fejedhez vágnia, mint hogy "büdös k.rva" és társai? Eleve egy nővel nem lehet így beszélni, pláne nem a kedvesemmel! Az ilyen szerintem nem is férfi, aki ennyire nem tiszteli a nőket, főleg nem a saját párját!

Ezt megbeszélted már vele? Értem én, hogy hirtelen haragú, de ez nem indok arra, hogy elhordjon téged mindennek. Én is könnyen felkapom a vizet, de sose mondok ilyen dolgokat a páromnak, főleg ha nem is gondolom komolyan és csak a düh mondatja velem. Emberek vagyunk, tanuljon meg uralkodni magán, mert ha nem, én is azt mondom, jobb lenne neked nélküle.

Ez az ALAPVETŐ tisztelet hiánya. És szerintem ha nem tisztel, akkor nincs is igazán keresnivalód mellette.

2012. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Már régen szakítanod kellett volna vele, de nem fogsz ezután se, mert jól néz ki.
2012. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem tudod mi lenne a jó megoldás...most mondjuk el mit kéne tenned..:)
2012. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mocskos drogos. gondolom elvonási tünetei vannak, ebbe bőven "belefér" az ilyen jellegű szitkozódás, nem kell rajta csodálkozni. az ilyennel nem érdemes hosszútávra tervezni. elvonó esetleg? gondolkoztál már rajta, hogy elküldd? bár nem hiszem, hogy sok az esélye annak, hogyha ezt felveted, nem küld el a fenébe..azért megérne egy próbát. én személy szerint úgy szabadulnék meg tőle ahogy lehet.
2012. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!