Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmem társkeresőzik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem társkeresőzik és mindenféle lánynak irogat. Ti szakitanátok vele?

Figyelt kérdés
egy zenét kerestem az előzmények között ugy találtam meg ezt az oldalt.. rámentem és láttam, hogy 3orája volt utoljára online..:(kiadta az előzményekbe azokat akikkel beszélt,4csajjal..hogy mit beszéltek nem tudtam megnézni mert kijelentkezett ugye..a 4 csaj közül az egyik az anyukájával egykorú..tovább néztem az előzményeket kiadta hogy facebookon is 10+ csajjal beszélget (holott nekem azt mondta nem beszélget csajokkal:( ) ezek között van 1 ex,1szintén anyukájával egykorú nő aki sajnos tudom, hogy ordas nagy ribanc,van egy csaj akivel lefeküdt még régebben(a csaj vele csalta meg az exét),és van egy csaj aki ténylegesen egy k*rva,nem tudom ki mennyire ismeri az azyzának a nagy barátnője:( ti megpróbálnátok megbeszélni vagy szakítanátok rögtön? nagyon szeretem,tanácstalan vagyok teljesen:(
2012. febr. 22. 01:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék.Kidobnám a pics*ba azonnal.
2012. febr. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát ez elég szomorú...:-( Szerintem először vond kérdőre,hogy MIÉRT teszi mindezt? Mit akar ezzel elérni? Mit érez irántad? Ha nagyon szereted -és megcsalás nem történt-akkor még visszafordítható talán a dolog. Kérdezd meg,hogy fel tud-e hagyni ezzel a tevékenységgel? Szedesd le a társkeresőről... Tedd fel a nagy kérdést,hogy mit akar tőled? Állítsd választás elé, ismerkedés társkeresés, vagy Te???? Ajánlom,hogy tartsd szem előtt!!! Még megjavulhat ha adsz neki esélyt... Feltéve ha szereted és mindenképpen akarod!
2012. febr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nagyon szeretem..ha nem szeretném nem érdekelne..előttem sose volt komoly kapcsolata neki és igazábol elmondtam neki mindig ha zavart amit csinált és nem csinálta többet..tudom, hogy sokat változott már miattam..a kapcsolatunk legelején megtudtam hogy irt egy csajnak hogy gyönyörű..elmondtam neki hogy elég rosszul esett,azt mondta ez volt az utolsó,és, hogy nem is beszél már amúgy se csajokkal..aztán még volt 1-2érdekes húzása,elmondtam, hogy zavart és változtatott..de már elég nehezen tudok megbízni benne,sőt semennyire se bíztam benne,mondtam neki,szakítani akartam 2szer is..és ő férfi létére sírt nekem,hogy ő mennyire szeret,és nem hagy elmenni,nem veszíthet el..sose sírt nekem még fiú,ezért nem tudom,hogy mit csináljak..az a legnagyobb baj,hogy most kezdtem újra bízni benne, de most megint ott tartok, hogy bizalom 0..ha együtt is maradnánk jó ideig (vagy talán már soha többet) nem tudnék bízni benne..:(
2012. febr. 22. 01:19
 4/16 A kérdező kommentje:
főleg azért nem tudnék bízni benne mert nekem megígérte hogy, nem beszél ilyen r*banc lányokkal,sőt nekem azt mondta nem is beszél lányokkal,erre tessék..na meg hogy társkeresőzik...honnan tudjam ezek után hogy bármibe is igazat mondana e:( ráadásul egyébként most kaptam el egy fertőzést, már simán gondolok arra is,hogy megcsalt és átadta nekem valamelyik nője betegségét:(
2012. febr. 22. 01:21
 5/16 anonim válasza:

Ha igazán őszintén tiszta szívből szeretne, akkor biztos nem bújná a társkeresőket össze-vissza.

Én is voltam már ilyen helyzetben és nem is tartott vmi sokáig a kapcsolatunk. De nem is bánom.

Szóval nem bántásból, de szerintem kezd hanyagolni a pasit ...

2012. febr. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szakítanod kéne vele, de nem fogsz, mert jól néz ki.
2012. febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 omba ***** válasza:

Hát az egy dolog, hogy te nagyon szereted.

Ő meg nem szeret téged, se nagyon, se kicsit.

14-ből egy valszeg be fog jönni, és akkor ráhajt még 14-re.

De attól te maradhatsz, mert jó egy biztos nő a háttérben.

Hogy ez így jó-e neked?

2012. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mint a szél. Én ebben a büdös életben soha többé nem fogom megalázni magam férfi miatt, bármennyire is szeretem. A saját lelki egészségem fontosabb.


Ha Te még nem követted el ezt a hibát, lehet, hogy úgysem fogsz most szakítani, mert a nők 99%-ának kell egy tragikus szerelmi csalódás mire megtanulja tisztelni annyira önmagát, hogy ilyen esetben rögtön tudja merre lépjen.


De ha van egy kis eszed és egy nagy adag önbizalmad és önbecsülésed, kivágod, mint macskát xarni.

2012. febr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
08:31 honnan tudod h néz ki?
2012. febr. 22. 13:16
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nem nézne ki jól, nem lennél vele, v legalábbis már kidobtad volna ahelyett, h itt kérdezgetsz.
2012. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!