Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajoknak miért a csilivili...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak miért a csilivili szépfiúk kellenek, akik pózolnak FB-n iPhone 4s-sel, anyuci pénzéből?

Figyelt kérdés
hm..
2012. márc. 28. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
És mégis milyen csajoknak? Olcsó csitriknek jön be ez.
2012. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
az olyanok nem csajoknak kellenek, hanem ribancoknak :)
2012. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudod én ezt egyáltalán nem bánom, mert az ilyen csajok nekem pl tuti, hogy nem kellenek, úgyhogy legyenek csak boldogok a tükörben feszítős alfahímjeikkel...
2012. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Mert a nők(egy része) a pénzes pasikhoz vonzódik. A csorók is találnak nőt csak nem a szép kategóriában. A pénz az alapja a kiegyensúlyozott jövőhöz(anyagi szempontból) senki nem akar nélkülözni, éhezni.

Viszont annál jobb minden évben háromszor elmenni nyaralni Bahamákra, Egyiptomba, Balira. Télen meg síelni Svájcban.


Az sem mellékes, hogy a gazdag pasitól(mindegy honnan a pénz) BMW -t kap karácsonyra. Nem egy sálat.

Szóval akinek sok pénze van annak van gyönyörű nője is.


Láttál már Ferrariból kiszállni 160 cm magas 80 Kg súlyú nőt? Mert én csak modelleket.

2012. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Inkább legyen 3 milliárdom és szeressenek a pénzemért, mint 1.000.000 Ft és igaz szerelemből. De ez én vagyok.
2012. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van mindenféle.

De ha meló után koszosan, fáradtan bemész a tecsóba, tuti lesz ilyen pitsa aki úgy néz rád, hogy eee mieez.

:)

2012. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindegy honnan van a pénz ?


Nem tudom a nők hogy vannak ezzel, de Én szeretek nyugodtan lefeküdni.. azért ennyire Ők sem kaphatnak vérszemet, hogy ha van, akkor már mindegy honnan.

2012. márc. 28. 13:26
 8/9 anonim ***** válasza:
a 4-es valasz kimondottan irital... ha szep nokre hajtasz akkor az a te bajod. en az olyan nokre hajtok akik kepesek szeretni es boldogga tenni valakit, es torodni vele, kielegiteni minden vagyat. en is ugyanezt probalom viszonozni olyankor. igaz hogy tetszenie kell valakinek kinezetelre is, de altalaban a lelki szepseg felulirja a fizikait. tul sok "modell" kinezetelu lanyt lattam akik kimondottan csunyak voltak a kisugarzasuknak es mimikajuknak, testbeszeduknek koszonhetoen.
2012. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

8-as: rá fogsz jönni, hogy belül minden nő egyforma, akire hajtasz, mert szerinted kedves, odaadó, stb., az is át fog verni ahol tud, és az is, aki szimplán csak szép. Megjegyzem: a szép nők általában magabiztosak, és ezért őszintén kedvesek is. A csúnya nők is kedvesek, de megjátsszák magukat, ha olyan szituációba kerülnek, hogy őszinték lehetnek (pl. már párkapcsolatban vagytok, ne adj isten a feleséged) akkor rögtön előtör belőlük a komplexusos hisztérika.

Akkor már inkább legyen jó ránézni, legyen vonzó, lehessen vele megjelenni, kapjál érte elismerő pillantásokat, stb.

2012. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!