Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka ha valakik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ha valakik nem illenek össze, de nagyon tetszenek egymásnak ennek ellenére?

Figyelt kérdés
De a lány azt akarja mégse járjonak... ilyen gyakori vagy ritka? velem ez volt legutóbb egy lánnyal, hogy nagyon bejöttem neki, de azt mondta nem illünk össze valahogy. Nem öltözködési stílus vagy ilyesmi miatt...
2009. jún. 15. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

bejösz neki de nem akar veled járni...az a lényeg (sztem) hogy nem nőtt fel egy rendes kapcsolatra...

ha meg majd tudni fogja h mit akar és kiderül h szeret akk nincsen semmi baj...

szerintem adj neki egy kis időt..d.e juttassad mindíg az eszébe j még mindíg bejön neked...

najó ne minden percben mond neki h szereted mert megfog elégelni...ha 1 suliba jártok akk könnyű lesz..

2009. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a helyzet az, hogy 14 éves én meg 17 és nagyon tetszik én járnék vele. sajnos nem egy suliba járunk. viszont meddig várjak vele? vagy addig keressek mást és majd egyszer összejövünk ha ő is máshogy gondolja már?
2009. jún. 15. 09:58
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha összejössz mással, mert ő kikosarazott, komolytalannak fog gondolni, és ha esetleg meg is tetszel neki, akkor sem biztos, hogy akar majd tőled valamit...

Báááár, 14 éves lánynál ezt nem venném biztosra, de mi lányok általában így működünk...

Ha igazán szeretnél vele lenni, légy kitartó.

2009. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de meddig? mennyi idő alatt komolyodhat meg?
2009. jún. 15. 10:11
 5/13 anonim ***** válasza:

első vok..

szerintem max 3 hónapig várj..annál többet nem igazán ajánlok... valamilyen szinten szerencsés h nm egy suliba jártok...mert akkor minden nap látnád..

mindenesetre várhatsz rá...ameddig csak te szeretnéd...

2009. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, napok, esetleg hetek... Ha vársz rá, kiderül.

De ha összejössz mással, ne ábrándozz róla, érted?

Hidd el, egy lány nem érdemli azt, hogy csak pótlék legyen... Szóval ha valaki mást választasz, akkor ezt a lányt el kell felejtened, és nem szabad azon gondolkodnod, hogy mi lesz később.

Ha meg vele szeretnél összejönni, ne keress mást.

Döntsd el magadban. Fontos neked ez a lány ennyire? Tudnál várni rá? Aztán még az is kiderülhet, hogy kerek-perec megmondja "se most, se máskor".

2009. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
értem viszont most kezdett el a barátnőivel sokat buliba járni meg pasizni így én nem nagyon vagyok az eszébe sem... ősszel jelentkezzek akkor? szerintem az esős őszi napok hozhatnak változást.
2009. jún. 15. 10:16
 8/13 A kérdező kommentje:
nagyon fontos nekem! szeretnék vele összejönni.
2009. jún. 15. 10:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. Tudod, az, hogy "összeillünk" - egy csomó dolgot jelent. Ha ebből néhány FONTOS dolog hiányzik - akkor hiába nagyszerű és remek a többi.


Én is azt mondom,hogy várjál vele. Közben próbálj meg jobban ismerkedni vele, és mutass többet magadból is.

Vagy újabb hibák derülnek ki - vagy újabb előnyök. Mindkettő megkönnyíti majd a döntést.

2009. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akkor megvárom az őszt hátha változik persze beszélek még vele addig. de nem hioszem, h a váltás pár hét vagy nap alatt történne elég fura egy kicsit a lány de ezt szeretem benne.
2009. jún. 15. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!