Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl féltékeny vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl féltékeny vagyok vagy tényleg tetszenek egymásnak?

Figyelt kérdés
A barátommal egyik este felmentünk bulizni és találkozutnk egy rég nem látott bnőmmel. Jól el voltak viccelődtek egy csomót. Másnap a lány azzal állított be hozzánk, hogy nem azért voltam-e rossz hangulatban, mert rá voltam féltékeny. Mondtam, hogy nem, ami igaz is. De erre meg kitalálja, hogy elkisér barátomhoz. Sokáig elszórakoztak, mintha ott sem lennék szinte, persze barátom közben átölelt, meg figyelt rám, de a lány még a szavamba is vágott, és feszt a barátomat nézte. Mondta h hozzuk össze egy sráccal, aki jól néz ki és még sorolta hogy milyen legyen, majd később megszólalt, hogy olyan mint a barátom. És mindenáron 3asban menni akar fagyizni, de most én minek menjek, amikor így is rosszul esett, hogy rám se figyel, hanem a barátomat figyeli folyamatosan. Barátom is jól érezte magát a társaságában és ez még rosszabbul esett, mert a lány alig akart leszállni rólunk, hogy kettesben lehessünk végre. Barátom az szeret engem, már mondta is, de érzem is minden mozdulatán viszont nem tudom, hogy esetleg tetszik-e neki a lány és mit kellene tennem. Menjek el vlük 3asban és hallgassam őket, vagy mondjam inkább le? Mert azért ahogy én láttam a lány legszivesebben helyben rámászott volna barátomra...
2010. máj. 9. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mindenhol előfordul, igen, valószínűleg tetszik a barátod neki, beszélned kéne mind2-vel, és főleg a lánnyal, mert meg kell neki mondani, hogy téged ez nagyon is zavar.Hisz érthető, rányomult a pasidra, durva is.Szerintem a legokosabb, ha elbeszélsz vele. Szépen, és kedvesen mondva, hogy "Kopj már le a pasimról!":)
2010. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem semmiképpen ne hagyd, hogy kettesben menjenek fagyizni!! A csajnak iszonyúan tetszik a barátod, ez 100%, de a barátod - így a leírtak alapján - mintha ellenállna neki. Bár nem tudom.
2010. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Koptasd a "barátnőt"(az ilyen nem az), undorító amit csinál.
2010. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A barátom mikor csak futólag látta őt, mert mondtam, hogy ismerem, akkor azt nagyon elcsodálkozott, mert mondtam neki h nagybátyám volt bnője a csaj, és azt mondta h túl duci, meg h neki nem kellene ilyen csaj, csak azért kérdeztem úgy hogy vajon neki is tetszik-e, mert azért nem lehet tudni, bár sztem nem sok esélye van a csajnak nála..., remélem. És köszi a kommenteket :D
2010. máj. 9. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!