Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a HELYES döntés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a HELYES döntés? Vele maradjak vagy elhagyjam?

Figyelt kérdés

Előzmények:A kapcsolatunk elején beszélgetett egy lánnyal facebook-on.A lány nyomult ő pedig élvezte,viszonozgatta.Ezt a beszélgetést nem mutatta meg nekem,hanem véletlen szerűen belépve maradt a facebook-ja a telefonomban.

Adtam neki még egy esélyt,ami nagyon nagy dolog,mert nehezen tudok bocsájtani.


Eltelt 7hónap és most szombaton írt neki egy csaj sms-t(régről ismerte a lányt egy haverján keresztül),hogy nagyon cuki vagy,édes a hangod(ezt onnan tudja,hogy beszélt a haverjával és a csaj odapofátlankodott és hallgatózott.),meg,hogy hogyha a barátnőd megtudja ki fog nyírni.

Ezekre nem válaszolt a barátom.Később még írt neki a lány,hogy remélem válaszolni fogsz cicamicám. Csók:)

Erre válaszolt reggel a barátom: 'Szia:) Bocsika,hogy nem írtam vissza csak aludtam :)) jobb lesz ha kitörlöm az smseket,mert ha a barátnőm meglátja kinyír:D hahaha..:D

Jó józanodást kívánok:D'

A pozitívum: 1napra rá elmondta nekem

Negatívum: -sokat gondolkozott ezen,hogy elmondja-e,-kitörölte a csaj előző sms-eit csak a utolsót hagyta meg meg az ő válaszát,- mosoly fejeket használt amiket ő nem szokott,mert ő bunkózni szokott a csajokkal és rajtam kívül mással nem kedveskedik.


Félelmeim:Most fogok tovább tanulni külföldre kb 2-3 óra hosszára lesz innen az Egyetem.

Ha most eljátszotta ezeket,hogy én itt vagyok egy utcányira(nem egy településen lakunk,ő falun(fél órára) én városba,és ide jár gimibe és kollégista.Egy gimibe járunk.

Szóval,hogy fogok tudni megbízni ezután benne ?:(((

Szerintetek érdemes tovább folytatnom vele ? vagy ha továbbtanulok itt marad nem leszek itthon csak hétvégente megvárna? nem csalna meg?


A kapcsolatunk elején történt eset után sokat változott kizárta a csajokat maximálisan az életéből és szépen viselkedett velem,de valahogy ilyenkor úgy érzem,hogy elgyengül :(( Segítsetek kérlek a döntésben.Bántó dolgokat ne írjatok kérlek,mert így is eléggé a padlón vagyok. Köszönöm szépen!:)


2012. márc. 28. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, a helyes döntés lenne lapátra tenni... :S Nem gonoszkodásból írom, de aki úgy képtelen beérni veled, hogy közel laktok, attól mégis mit vársz majd, ha alig fogtok találkozni? Eleve a távkapcsolat szerintem gajra tudja vágni a dolgokat elég sok esetben, de így?

Egyáltalán nem biztos, hogy a srác megjavult, csak óvatosabb lett... Végtére is, ha kitöröl pár emailt-smst-beszélgetés előzményt, már olyan, mintha nem is beszélgetne más lányokkal... de attól még beszél velük...


Tudom, hogy ez nehéz, főleg ha hosszú a kapcsolat, de én őszintén nem hiszem, hogy ez a srác annyira hűséges marad majd. Sajnálom. :S

21L

2012. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolat elején nem csalt meg, semmi okod a kételkedésre. A facebookozás nem megcsalás.

A mostani pedig... ne haragudj, nevetséges. Teljesen jelentéktelen, szót sem érdekel.

Nem csalt meg, nem történt semmi, és nem kell mindenkivel bunkónak lenni.

Viselkedjetek felnőtt módjára.


Ha elhagyod, azzal messze a pasid jár jobban, megszabadul egy hisztérikától.

2012. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha tényleg komolyan gondolod a kapcsolatot, akkor őszintén mond meg neki, hogy ezek az sms-ek mennyire bántanak téged. Egy párkapcsolatban az őszinteség a legfontosabb! Én 9 éve élek boldog párkapcsolatban, nálunk is voltak ilyen jellegű problémák, de megbeszéltük. Lehet hogy nem jól fog reagálni az őszinteségedre, mert még fiatalok vagytok, de jobb ha most elhagy, mint hogy rajtakapd egy másik lánnyal. 26/L
2012. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

Miért csalna meg, még egy piás csajra se hajt rá...

"Jó józanodást kívánok:D' "

2012. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!