Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne szerintetek a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne szerintetek a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Egy szakításon vagyok túl. Csaknem 2 évig voltunk együtt. Január óta elég sokat veszekedtünk, de mindenféle hülyeségeken. Mi nagyon ragaszkodtunk egymáshoz. Nem csak barátnőm volt hanem egyben a legjobb barátom is. Mindent megosztottunk egymással és tök boldogok voltunk. Sokan mondták is hogy nagyon irigyelnek minket. Amit tudtam megadtam neki mindig. Nem csak anyagias dolgokra gondolok itt. Aztán Január óta teljesen megváltozott minden. Úgy éreztem hogy elvan tőlem hidegülve. Aztán egyre több veszekedés lett már a normális duplája. Többször is mondta, hogy menjünk szét, de nem akartam, mert ez csak 1-1 pillanatba jött rá és másnap ő sem így gondolta. Két hete körülbelül viszont bele mentem. Eltűntem nem válaszoltam neki sehol, mivel sokkal rosszabb lett volna úgy. Aztán 2 nap múlva átjött hozzám sírt hogy nagyon rossz neki így stb.. De végülis másnap kibékültünk. Kb. 3 napig tök fajin volt minden aztán megint lett valami.. Tegnap este pedig mondta nekem hogy ennyi nem akarja folytatni és fejezzünk be egymással mindenféle kapcsolatot ha úgy jobb nekem. Nem fog keresni sem. Nos én most viszont szerettem volna vele beszélni de meg sem hallgatott semmi. Nagyon kivagyok bukva. Annyira jó volt vele. Nagyon szeretem. Hagyni kellene? Vagy próbálkozzak valamivel? Ha meglátnám mással áá nekem ott lenne a végem..

20/F ő pedig 19/L


2012. márc. 4. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az asszony ingatag, akkor valószínűleg nem te leszel az, akivel leéli az életét. Annak oka van, hogy nem boldog veled. Ezt nem tudjátok megdumálni.

Ez van.

Jobb lesz nektek külön. De legközelebb nem enged vissza, mert már csak egy megszokott játék vagy neki.

2012. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nagyon nehéz lesz kezdetben, de később belátod, hogy ez volt a jó döntés. Fel a fejjel! :)
2012. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát most nagyon rossz lesz az biztos.. Főleg hogy szabadságon vagyok 1 hétig.. :( Így itthol egyedül nagyon rossz. De ez van megpróbálom elfelejteni, de nagyon nehéz lesz. Ő nagyon makacs lett. Ha ő csinál valamit vagy mond valamit az nem baj, ha én akkor már összedől a világ is.
2012. márc. 4. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg lefoglalni magad valamivel! Hidd el, idővel jobb lesz!
2012. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!