Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 évesen működhetne egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen működhetne egy 17 éves fiúval?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és van egy fiú akivel úgy néz ki össze fogunk jönni... már smároltunk, csak egy a baj, ő most lett 17 éves én meg 13 vagyok még csak. őt nem zavarja és engem sem. de ennek ellenére szerintetek működhetne?

2012. márc. 28. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Persze...főleg neki hogy jót keféljen...mert neki csak arra kellesz...még akkor is, ha nem ezt mondja...
2012. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
főleg, hogy nem hagynám neki hogy meghúzzon :D
2012. márc. 28. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Korán odadobod magad, aztán 20 éves korodra már jó úton leszel a teljes kiégés felé. Nem kell idejekorán elvenni az élettől, amivel megajándékozott. 13 évesen (bocsánat) még zöldfülű vagy, és tulajdonképpen még a 17 éves barátod is az. Akármilyen szöveggel kábít, ha ez az "össze fogunk jönni" nektek feltétlenül szexet jelent, akkor ne várj tőle sokat. Lehet, hogy a csillagokat is leígéri neked, és mond mindent, de a célja tényleg csak az, hogy keféljen veled egy jót. Ez megtörténik, aztán utána idővel rád fog unni. Újabb húsra vágyik majd. Mert nem a szex az alapja egy szerelmi kapcsolatnak, hanem a szerelem. És azt nem lehet helyettesíteni sem smárolással, sem szexeléssel, sem mással. 13 évesen feltehetően még semmilyen tapasztalattal nem rendelkezel, és a döntéseidhez szükséges bölcsességre is várni kell még néhány évet. Viszont ha jót akarsz magadnak, akkor nem esel bele az első idősebb fiú karjaiba. Kérdezd meg tőle, hogy tud-e várni a szexszel? Először mondj neki egy hónapot, aztán fél évet, végül egy évet. Ha igennel válaszol, akkor tényleg szerethet téged (persze majd úgyis kiderül róla a későbbiekben, hogy valóban tud-e várni). Ha nemmel válaszol, akkor hagyd a fenébe, mert csak a testedet akarja. Hallgass rám, hidd el, magadnak teszel jót, ha megfontolt és előrelátó vagy. Minden jót kívánok neked, nektek!
2012. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zsigulee ***** válasza:
67%

Szerintem működhet ha a szüleid "beleegyeznek".De tényleg nagyon vigyázz a sráccal nehogy valami olyan történjen,ami még korai lenne.(Én ugyanilyen helyzetben vagyok :D)

13/L

2012. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi, nem, nem azt jelenti az össze fogunk jönni, hogy szexelni fogunk... nem akarom korán elveszteni a szüzességemet és nem is erre alapuló kapcsolatot keresek. megbeszélem vele ezt a várós dolgot és tényleg köszi :)
2012. márc. 28. 19:37
 6/9 anonim válasza:
84%

Végül is mi zárja ki?

De tényleg vigyázz, nehogy kellemetlen meglepetések érjenek!

Azért csak drukkolok, hajrá! :)

2012. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

vigyázni fogok nagyon:)

köszönöm:D

2012. ápr. 14. 21:19
 8/9 anonim válasza:
Én is teljesen ugyanilyen helyzetben vagyok. Szeretném vele megpróbálni, de ha le akar majd velem feküdni, akkor természetesen megmondom neki, hogy én még nem szexelek. Senkivel. Aki tényleg szeret, az nem kér olyasmire amit nem szeretnénk.
2012. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj igazából működhetne csak az a baj hogy egy 17 éves fiú már többet akar és nem fogja megvárni azt hogy te is érett legyél ehhez.szerintem ne éld bele magad annyira mert az olyan fiúk akik jóval kisebb csajokkal járnak azok általában csalódást okoznak vagy kihasználnak,mert tudják hogy tapasztalatlan vagy és irányítható.ezért azt mondom vigyázz vele
2012. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!