Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány nagyon kedvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon kedvel engem, akkor honnan tudom, h szeret, vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Mert azt biztosan tudom,h nagyon kedvel, de vajon szeret? vagy csak barátként tekint rám? mik azok a jelek amikből ezt észre lehet venni?

fiú és lány között van ilyen egyáltalán h barátság?

állítólag az 1ik fél mindig többet akar.

Ti lányok, ti elkezdenétek így direktbe csak barátkozni egy fiúval? Vagy emögött mindig van valami mögöttes érzés is? (Az amúgy is nyilvánvaló,hogy ha barátkozni kezdtek egy fiúval,akkor előbb utóbb úgyis többet fog akarni. )



2012. márc. 28. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
El kell hívni valami romantikus helyre kettesben és cselekedni!Ne várd, hogy bevallja, hogy szeret és kezdeményez....
2012. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elején még semmiből nem tudhatod biztosan.
2012. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem van fiú és lány között igaz barátság, én is lány vagyok és vannak olyan fiú barátaim, akiktől én sem akarok többet és ők sem akarnak többet.

amúgy meg egy lányon észrevehető ha többet akar tőled, legyél egy picit nyomulósabb, és a lány reakciójaiból számodra is minden kiderül. :)

minden esetre sok sikert :D

2012. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Krisztián te vagy az?? XD
2012. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem könnyű megmondani. Attól is függ, hogy mennyire álltok igazán közel egymáshoz, mennyi ideje ismeritek egymást, mennyire ismertétek meg egymást, ő nyitott-e egy kapcsolatra, van-e valakije stb. Egyébként tényleg csak akkor derül ki nagy valószínűséggel, ha egyszer elhívod kettesben valahová, és megpróbálsz közeledni hozzá. Ha már az elején azt mondja, hogy nem megy el, akkor tehetsz még egy próbát, de ha akkor is visszautasít, akkor valószínűleg csak egy havert lát benned.

Igen, egy fiú-lány barátságban az egyik fél általában többet akar, mint a másik (jó esetben mindkettő, és ne feledd: idővel változhatnak az érzelmek, akár mindketten is többet akarhatnak a másiktól, mint szimpla barátság), de ez még nem tragédia. A baj ott kezdődik, ha valamelyikük nem szeretné ezt, viszont az nem érti ezt meg, aki többet szeretne. Végül is csak az a lényeg, hogy kezelni tudják a szituációt, és egy "nem" után is ugyanúgy megmaradhat a barátság, ha mindketten elfogadják ezt az állapotot, és tiszteletben tartják azt, hogy valamelyik fél nem érez vonzalmat irántuk.

2012. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez a kérdés kb mindenkit érdekel szerintem. Az előző válaszadó elég pontosan precízen leírt midnent...


nekem is most van egy ilyen szituációm...a dolgot tovább nehezíti, hogy vagy őőőőő 6-7 éve ismerjük egymást és az egyetlen ember a világon aki mindent tud rólam...az összes hülyeségemet. de nagyon jól elvagyunk és felmerült a dolog hogy esetleg többet kéne találkozni miután mind2en szinglik lettünk :D

(de ez még semmit sem jelent!!!! )

2012. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!