Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeret leszokik a cigiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret leszokik a cigiről miattam?

Figyelt kérdés
Ennek így kéne működnie nem? Vagy semmi köze egymáshoz? Ha engem nagyon zavar a kedvemért leszokik, mert szeret nem?
2012. márc. 28. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

..az egyáltalán nem biztos,hogy miattad le fog szokni,

ha továbbra is dohányozni fog akkor dobni fogod?

2012. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Fordítsuk meg a kérdést:


Ha szereted akkor eltűröd? Ennek így kéne működnie, nem?


Szóval kicsit önző irányból nézed ezt a "ha szeret akkor" kérdést.


A dohányzást én is gyűlölöm, és egyetlen dohányos barátnőm volt, aztán megfogadtam, hogy soha többé. Pont azért, mert ahogy ő nem várhatja tőlem, hogy toleráljam, úgy én se várhatom, hogy hagyja abba.

2012. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát mivel szerelmes vagyok belé nem... Csak mellettem ne dohányozzon. Viszont ha meg tudja állni, hogy velem nem dohányzik akkor máskor is megtudná oldani szerintem. És árt az egészségének. Papám tüdőrákban halt meg nemrég. nagyon féltem a cigarettázókat :(
2012. márc. 28. 20:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos kérés h szokjon le szeretettől függetlenül, ha szeret akkor megteszi, de nyílván nem ez fog összetartani vagy szétválasztani titeket ha szeretitek egymást
2012. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem.Ez zsarolás lenne.Ez a tipikus "ha igazán szeretsz,megteszed"-dolog ami nem túl szabályos eszköz,mondhatni hogy sportszerűtlen egy kapcsolatban.Ha szereted akkor nem akarod rávenni olyasmire amit nem akar.Ha valóban törődsz vele akkor ezt tiszteletben tartod.Más dolog ha észérvekkel elmagyarázod a dolgot neki hogy káros meg hasonlók de ezt nem vetheted be.
2012. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem így mondanám, hogy ha szeretsz akkor leteszed, ha nem teszed le elhagylak, ez tényleg zsarolás és nem akarom zsarolni. De ha valakit szeretek és tudom hogy valami amit csinálok zavarja akkor igyekszem leszokni róla. Ez az embernek magától eszébe kéne jutnia nem? Én nem csinálnék olyat ami a szerelmem zavarja... :S
2012. márc. 28. 21:01
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
és az nem zsarolás h tűrje el ??? elég ésszerű dolog h valaki ne dohányozzon ha meg esetleg gyereket terveznek akkor meg nem is kérdés
2012. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
megkérheted hogy ne a közeledben tegye vagy ne akkor amikor veled van ez már teljesen korrekt kérés tőled.Ha ezt sem tudja teljesíteni az már az ő hibája,nem a tiéd.
2012. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igen, de akkor is szeret teged, ha nem szokik le rola, csak mert nem tud vagy lehet, majd idovel megteszi erted...:) az enyem mar leszokott
2012. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én dohányzom, az exem nem szerette. Sem a füstöt, sem hogy meg kell várnia, ha esetleg egy program előtt rágyújtok.Aggódott az egészségemért, és az is zavarta, hogy mennyi pénz megy rá.

DE. Mivel felnőtt nő vagyok, sosem kért vagy tiltott volna meg bármit is, rám bízta a döntést, és nem csesztetett vele. Ez is én vagyok, elfogadta, még akkor is ha rengeteg dolgot tudott ellene felhozni(jogosan ugye)

Én annyit megtettem, hogy az együtt töltött időre próbáltam csökkenteni a cigit, és arrébb mentem hogy rá ne menjen, ha átjött előtte fogat mostam, stb. De ha el kezdett volna zsarolni, biztos hogy nem tettem volna le a cigit, talán elgondolkoztam volna a szakításon is. És nem azért mert a cigi fontosabb,hanem mert nem az apukám hogy bármit is megtiltson. Neked is biztos vannak hibáid, amiket meg ő fogad el. Gondold ezt át.

2012. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!