Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt hiszi, szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt hiszi, szerelmes vagyok az exembe, mert beszélgetek vele msn-en, néha 2-3 órán keresztül is. Mivel győzzem meg, hogy őt szeretem?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja járok a mostani párommal, iszonyatosan szerelmes vagyok belé, ilyet még sohasem éreztem. 1 hónapja minden nap együtt alszunk. Múltkor amikor feljött, látta hogy msn-en a volt barátommal beszélgetek (3 hétig jártunk, és a férfi 15 évvel idősebb nálam). Nem érti meg, hogy ezzel az illetővel szeretek beszélgetni, mert van sok közös témánk, de ennyi. Részemről nem lehet több. Mindketten tudjuk, hogy köztünk nem működött egy kapcsolat (én 19 leszek, ő 34 éves), ez inkább olyan, mintha a bátyám lenne, és vele beszélgetnék. Páromat ez zavarja (amit meg is értek) és megvádol, hogy szerelmes vagyok belé. Ő nem hisz a nő-ffi barátságban, én viszont igen. Sem a páromat nem szeretném elveszíteni (imádom, szerelmes vagyok belé, de sokat dolgozik, és fáradt mikor találkozunk, nincs kedve órákon át csevegni, az exemmel viszont órákig elcsevegünk, mintha tényleg családi kötelék lenne közöttünk, vagy ilyesmi, de személyesen persze nem találkozunk, a kommunikáció csak msn-en keresztül megy). Mit tehetnék, hogy eloszlassam a párom kételyeit, és bízzon bennem?
2009. jún. 15. 11:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha nem fogadja el, nemtudom mit tehetnél azon kívül, hogy elmondod ezt, amit leírtál: szereted, ő a fontos, de a BARÁTAIDDAL is akarsz ebszélni néha.. ha nem fogadja el, kérdzed meg h ő beszélget e más lányokkal.... ha nemet mond nevesd ki.:) ha igen, akkor kérd meg h bízzon benned, és öleld át.. (ezenkívül lehet hogy célravezető, ha nem hozod fel a témát)
2009. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Én viszont azt gondolom, hogy ha neki ennyire fáj, akkor hanyagold az exet. Mégsem csupán barát volt. Nekem sem esne jól, ha a párom 2-3 órát msn-ezne az exével.
2009. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

A munkájából adódóan nincs sok szabadideje, nem tudok róla hogy sok lány barátja lenne, nekem viszont rengeteg fiú-barátom van, ezt el is mondtam neki, mikor összejöttünk. Azt mondta nem baj, nem zavarja.


Kedves 2. válaszoló!

Eddig rendben van, hogy zavarja. De minden olyan barátomat hanyagoljam miatta, aki ellenkező nemű? Mert mindenkire féltékeny. Számomra fontosak a barátaim, nem szeretném őket elhanyagolni, mert épp járok valakivel.

2009. jún. 15. 11:22
 4/21 anonim ***** válasza:
A párod nem szeret igazán, mert ha szeretne, nem féltékenykedne. Önző, csak arra vigyázz, nehogy a többi barátodtól is el akarjon zárni, mert könnyen előfordulhat. Én sose kérnék ilyet a páromtól, ha szeretem és megbízom kettőnkben.
2009. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%

És is amondó vagyok, nagyon fájdalmas téma tud lenni amugyis az ex-téma, és gondolj csak bele neked hogy esne ellenkező esetben. Ezzel nagyon óvatosan kell bánni, ugyanis ha féltékeny tipus a párod, és az ő kérése ellenére előtérbe helyezed az exet, mégha csak barátok vagytok akkoris, könnyen rámehet a kapcsolatotok.

Ha nagyon szerelmes vagy nem lehet fontosabb az ex.

Köss kompromisszumot, beszéld meg a pároddal is hogy szeretnél vele beszélgetni mert jóban vagytok, ha nincs más megoldás logolj és mutasd meg, bizonyitsd be neki hogy ez ténylege csak egy ártatlan barátság.

Végső esetben mondj le róla hiszen nem lehet olyan fontos smint a szerelmed.

2009. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
1128: nem mondta, hogy fontosabb az ex. de vele is szeretne beszélgetni, ez teljesen normális. nekem is full ismerős a szitu. volt nekem is ilyen barátom, aki emiatt veszekedett velem állandóan, plusz mindenféle hülye elméletet kitalált hogy én mit akarok stb. és ellenkező esetben nekem nem lett volna vele semmi problémám, sosem problémáztam azon ha a párom egy csajjal beszélget msnen v élőben, v ilyesmi. mindenkinek van magánélete. és a kérdező írta azt is, hogy minden srácra féltékeny. ez már végképp nem normális állapot, hanem beteges féltékenység és birtoklási vágy, ahogy az egyik kommentelő is írta.
2009. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

Gondoltál már arra,hogy ne beszélgess az exeddel MSN-en? A többi fiú barátodat sztem elviseli, de azt, hogy az előző pasiddal dumálsz... bennem is hasonló dolgokat váltana ki


18F

2009. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

11:28as vagyok.

Sztem nagyon más téma a fiubarát és az ex-fiubarát. Az én pasim az összes spanomat torelálja az exet nem igazán. Ez sztem tök normális. Te sem örülnél ha a pasid az exén csüngene folyton. Nekem volt ilyen élményem, próbáld ki, szar érzés. :D A másnemű barátok, sztem tök más tészta mint az ex ezt nem kéne összekeverni.

2009. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

az exemmel 3 hét után szakítottam, mert nem működött a dolog, ergo nem azért beszélek vele, mert akarok tőle valamit. Tehát, ő nem fontosabb! Viszont, nem akarok beskatulyázva élni, hogy egy férfi (akibe szerelmes vagyok)parancsolgasson nekem! Nincs szükségem arra, hogy bezárjon (mint egyik exem tette), az összes barátomtól elzárt, nem mehettem sehova, nem beszélhettem senkivel, nem tudtam a tanulásra koncentrálni, 12-13 kg-t híztam. Nem akarom ezt újra átélni. Egy nyugodt, kiegyensúlyozott kapcsolatot szeretnék, és szükségem van arra, hogy emberekkel beszélgessek.(Egyértelmű, ha a párom jobban ráérne, nem lenne időm msn-ezni egész nap...De ez nem megoldható, és ezt nem is kérem számon rajta).

Tehát ha most ezzel az egy emberrel megszakítom a kapcsolatot, lesz majd egy másik srác akire féltékeny lesz, és előbb utóbb az összes ismerősömet elüldözi mellőlem!

2009. jún. 15. 12:02
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló dolgom. Van ugyanis egy exem, akivel 2.5 évig voltam együtt és nyilván nem azért, mert ki nem állhatjuk egymást... ő az egyik legjobb barátom ma is. És hát én nem csak msn-en beszélek vele, néha elmegyek hozzá beszélgetni, néha eljön hozzám. Nos, bár ezt már az elején tisztáztam, barátnőmet mostanság elkezdte zavarni.

Azt hiszem sikerült ezt a dolgot megbeszélni. Igazából ahogy én látom ez csak barátság, a többi barátomtól sem tilt el, pedig van köztük lány. Sőt, ez a legveszélytelenebb fiú-lány barátság, mert biztos vagyok bennem hogy az exemmel nem illünk össze, hisz már kipróbáltuk. Félni szerintem inkább attól kell, aki még csábító, hisz "lehet, hogy jó lenne vele".

Magyarán egy dologtól félhet, hogy félrelépek amolyan 1 éjszakás stílusban. Nos, ez már bizalom kérdése, szerintem rólam ordít, h olyat nem csinálok (és még nem is csináltam), de nyilván bizonyítani nem tudom, erényövem nincs. :P Itt az a kérdés, hogy a pasid elhiszi-e, hogy nem lépsz félre neten keresztül. :P:P:P

2009. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!