Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben változtassunk? Ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változtassunk? Ez így nem jó.

Figyelt kérdés

A párommal az utolsó 3 hétben rengetegt veszekedünk. :/ Mostanában minden nap. :/ És a hülyeségeken is felkapjuk a vizet. De nem akarunk szakítani mert nagyon szeressük egymást. én nagyon féltékeny vagyok (nincs mire,de sok lány haverja van) és túl ideges vagyok és olyanok csusznak ki a számon amit nem akarok. pl: huzz el látni se akarlak,vége.. nem gondolom komolyan. :( ő meg túl ideges és néha ott haggyuk egymást. mit tegyünk?? megbeszéltük h változtatunk de mindig van vita. :(

Normális válaszokat!!!! 18/L


2012. márc. 28. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
még érnetek kell...
2012. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugalom :D :D meg kell tanulni együtt élni...de..lehet az nem fog menni még ebben a korban...:S
2012. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet tul fiatalok vagytok a tul nagy szeretethez ami van koztetek.

Ezt arra ertem, h ha eleg erett lenne, eszrevenne h ha van egy ket ismerosod, vagy kozeli lany baratnod fiukent, az egy dolog. De ez h "sok lany havera van" nem is csoda h feltekeny vagy.

Azt egy lany sem szeretne, es ezt a baratod kellene eszrevegye, h teged ezzel sert.

Ha igazan szeret nem kell annyi lannyal baratkozni, elvegre kapcsolatban vagytok.

Indulatbol emiatt felhuzod magad s akkor konnyu fenyegetni h "szakitasz". hidd el, probaltam, s ezzel csak annyit ersz el h nem lesz a szavad hiteles a szemeben.

Egyszeruen tudja h ugysem fogsz szakitani.

Nem tudom o h reagalna ha neked is lennenek fiu barataid es ugyanazt tenned amit o.

Akkor fog tiszteloni, ha megallod a szavad. Ha zavar valami mond meg, de mond meg h MI zavar,. h a sok lany stb.. h emiatt ugy erzed te nem vagy fontos neki stb.

De ugy h mond meg h egyszer le szeretnel vele ulni beszelni, es inkabb add meg neki h akkor jojjon amikor tud, de egyszer uljon le, mert vmit megszeretnel beszelni vele.

Ferfiaknak minel egyszerubben mondod el a vagyaid, annal jobb.

Es nagyon fontos h tiszteljetek annyira egymast h mindketten meghallgassatok a masik velemenyet. Te is, o is. S akkor kompromisszum. Ha mindkettotok reszerol ott a szerelem, es tisztelitek egymast es egyutt akartok lenni, akkor te kontrolalod a feltekenyseged es o kontrolalja h kivel beszel es hogy. Mert az a fontos h kozos jo megeegyezesre jussatok, ami nem faj egyiknek sem, de ezert mindketto kell valtoztasson, mindketto fel kell picit adjon valamit. :)

2012. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!