Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetünk hogy változtassun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetünk hogy változtassunk a kapcsolaton?

Figyelt kérdés
fél éve vagyunk együtt.előtte ismertük egymást,haverok voltunk.aztán szinte az egyik pillanattól a másikra össze jöttünk, és azóta együtt vagyunk.általában vagy nálunk vagy náluk vagyunk.egymáshoz járogatunk.Az első 3 hónapban én voltam szerelmes, de ez elillant, most ő a szerelmes... hogyan tudnánk össze hangolni egymást? tudatosan akarjuk egymást, hisz egymással tudnánk elképzelni a jövőnket... gondoltunk arra hogy elkezdünk ujra randizgatni, de akkor is mit csináljunk hova mennyünk hogy lehet csak randizgatni? hogyan kezdjük ujra az egészet? ötleteket,tanácsokat várok :) köszönöm, 21L ő 25F
2010. jan. 29. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem jó dolog nosztalgiázni, és azokra a helyekre elmenni ahol először randizgattatok, vagy ahol az első csók volt, ezek gyakran újra felélesztik a lángot:)
2010. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ csak az a baj hogy mi igazából nem is randizgattunk.... és a az első csók is itthon volt a szobámban :( igy nehéz dolgunk van nagyon :(
2010. jan. 29. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
mindenképpen találjatok ki érdekes programokat, ne csak otthon punnyadjatok, abban nincs semmi izgalmas... persze néha jó egy kis nyugi, egy kis romantika, de ha otthon vagytok akkor is csináljatok valami nem megszokottat!
2010. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha nembaj leírnám saját tapasztalatomat ami jót tett! :)

A lényeg h ne legyetek sokat együtt(ha eddig mindennap együtt voltatok) úgy kezdtem el intézni a dolgaimat hogy csak heti 2-3szor tudjunk találkozni,és szex semmiképp ne férjen bele,vagy nem lakáson találkoztunk,csak programokat csináltunk! Mozi,biliárd stb.2hétig ment ez így (igaz h én is a falat kapartammár :D) de megérte. Sokkal közelebb hozza az embert a másik hiánya valamiért.Próbáld ki hátha neked is beválik ! :)

22L

2010. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Jah értem, hát randizgatás szempontjából elég sz*r időben jöttetek össze mert ilyen rossz időben nem igen lehet menni nagyon, bár vannak megoldások:) Étterem, kávézó? Esetleg ha zenei ízlés úgy hozza koncert, mozi? moziban smárolás?;)

most lehet akár korcsolyázni is, aztán hmm mindenképp valami közös programok kellenek, hogy picit kimozduljatok, nálunk is hasonló volt a problem:) de olyat is lehet, hogy nem taliztok mindennap egy kis távolság is jót tesz, pl egy randi után.

2010. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi tanácsokat, hasznosnak tűnnek, majd kiprobáljuk őket :)
2010. jan. 29. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!