Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ennek az álomnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az álomnak a jelentése?

Figyelt kérdés
Barátnőm többször álmodik arról hogy én elmegyek valahova és megismerkedek egy másik lánnyal,és jól elvagyok vele,ölelgetem meg stb,és ő meg ottvan és látja. Nemtudom miért de miután elmondja ezt nekem megkomolyodik és tisztára ugynéz rám,meg ugy beszél velem mintha én ezt a valóságban megtettem volna! Mondom neki hogy ez csak álom, de tényleg ugynéz rám mintha bármit is tettem volna, pedig semmi alapja nincs az egésznek,soha az életben nemtennék ilyet! Miért álmodhat ilyenekről? Mit jelenthet? Nemszeretem az ilyet,mert utána mintha teljesen komolyan vette volna az álmot,és rajtam csattan az egész:(
2009. jún. 15. 11:21
 1/6 A kérdező kommentje:
És utána elmondom 100x hogy mennyire szeretem, de mintha nemis figyelne rá! Mintha az álomnak hinne csak:(
2009. jún. 15. 11:23
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

3 féle álom van: félelmek, vágyak, hülyeségek. Az első és a harmadik gyakran egyenlő. Mondd meg neki is.

Vagy hazudd azt, hogy te ilyet álmodtál, viselkedj ugyanúgy, ahogy ő szokott, majd miután érzi, hogy ez így nem ok, mondd meg neki, hogy na, hogy esett? Elmondod, hogy neked is így esett, és, hogy bocsásson meg, de nem volt álom, csak már nagyon rosszul érzed magad az ő hülyeségei miatt.

17/L

2009. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínű azért álmodik ilyet,mert félt téged, fél hogy elveszít. és azért néz úgy rád,mintha megtetted volna,mert az ilyen álmok nagyon valósághűek és az emberben olyan érzés van,mintha igazán látta volna. Szóval mondd el neki,hogy mennyire szereted és hogy soha nem tennél vele ilyet és talán megnyugszik.
2009. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy a lányok izekre fognak tépni ezért a válaszért, de nem lehet hogy el akar érni nálad valamit? ez olyan tipikus hisztinek tűnik így innen távolról... merthogy nincs alapja.. és ahogy írtad, amikor megprobálok ezt az alaptala dolgot helyretenni azzal hogy mondogatod h szereted, "meg sem hallja"... vagy akar valamit, vagy csak be akarja biztosítani magát.. vagy nincs igazam... de én a helyedben kicsit másképp csinálnám... mert ennek így nem lesz jó vége.. állj a sarkadra. mond meg neki hogy szereted, nem fogod jobban szeretni attól hogy ezerszer elmodatja veled... és zárd le a témát. egyszerüen ne beszélj erről többet.. amikor erről beszél csinálj Te úgy mintha nem figylenél... így ki fog bújni a szög a zsákból.. vagy abbahaggya, és az sztem mind2ttőltöknek (meg a kapcsolotoknak is) jó, vagy kimondja amit akar..
2009. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szorong attól, hogy elhagyod. Szándékosan nem írtam, hogy fél, mert a szorongás ok nélküli félelem. Tudja ő, hogy szereted, de nem bízik magában. Akármit mondasz neki, az fut át a tudatalattiján, hogy, ok. most még így van, de mi lesz a jövőben. Az ő önbizalmát kell erősíteni, sajnos, ez nem egyszerű. A szeretet, bókok csak az alapállás, lehet, hogy mélyebben kell dolgoznod azon, hogy bízzon benned! Kérdezd meg, zavarja-e valami a viselkedésedben, vagy a múltadban, és ha nem, ajánld neki, hogy erősítsétek 2-en az önbizalmát (Neten találsz erre jó írásokat). Lehet, hogy a családjában volt valami gubanc, szülők részéről.
2009. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen és emellett tuti nem 100as a csaj ha nem veszi észre h pont ezzel fog őrületbe kergetni előbb utóbb ráunsz a hülyeségeire és otthagyod...
2009. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!