Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom összeegyeztetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom összeegyeztetni a barátokat és a barátomat, elvesztem az egyik "oldalt", mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek, adjatok tanácsot, mert sajna nem nagyon tudom kivel megosztani.

Alapból voltak lelki gondjaim, pszichológushoz is jártam, sokminden lejátszódott bennem. A "javulásban" a barátomnak és a barátaimnak is szerepe volt.

Volt három legjobb barátnőm. Amíg nem volt barátom mindig velük voltam. Barátommal összejöttem, egy iskolába járunk, minden szünetben együtt vagyunk. Próbáltuk külön, de neki is, nekem is igényem van erre. Kettesbe már ritkábban vagyunk, hétvégenként.

Na most: amíg nem volt a barátom a barátnőkkel mindenhová mentem, most pedig már nincs kedvem. Az egyik legjobb barátnőmet "elvesztettem". Úgy érzem, hogy egyedül a barátomra van szükségem, benne "bízhatok", a barátok elől elzárkóztam, nem mondok el nekik semmit( ebben közreátszik szerintem a lelki folyamat, amin átmegyek).

Most szombat találkoztam volna a barátommal, alig vártam. A barátnőmnek meg van akkor fellépése, és szeretné, hogy menjek el rá. Én meg valahogy nem akarok, inkább a barátommal akarok lenni. Ha nem lenne a barátom szívesen mennék, így viszont tényleg nincs kedvem....Most ezt hogyan tudnám megoldani?

Nem tehetek róla, hogy így érzek. Menni fogok egy emberrel beszélgetni,aki talán tud nekem lelkileg segíteni, de mit tegyek most?:(


2012. márc. 28. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hányszor fogod még ezt a kérdést feltenni?:D
2012. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

?:O

Erről szerintem már elég rég tettem fel kérdést:)

2012. márc. 28. 21:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem összekeversz valakivel:)
2012. márc. 28. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
gondolkozz úgy ha komoly a kapcsolatod. egy barátnővel nem lesz családod míg a barátoddal igen. a másik hogy ne nagyon engedd a barátnőket és a barátodat össze mert rossz lesz a vége! TAPASZTALAT! minden barátnőm eddig minden pasimra rá akart mászni. nekem soha többé nem is kell barátnő. beszélgetek meg ilyenek de semmi több!
2012. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem egy iskolába járnak, szóval sajna nehéz megoldani:) De nem is zavar, mert ebből nicns gond, csak abból, hogy ugye barátnőim szeretnének velem ketten lenni, én meg mostanába bartátomat igénylem:)
2012. márc. 28. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj te tudod. ha ennyire bízol bennük akkor hajrá csak nehogy a végén pofára ess!
2012. márc. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kellenek a barátok, az emberi kapcsolatok az életben. Próbálj meg egy arany középutat megtalálni. Ha csak az egyik vagy csak a másik oldalra állsz, előbb-utóbb elveszik a másik oldal. És hidd el, lesznek az életben olyan helyzetek, amikor szükséged lesz majd arra, amit elveszítettél.
2012. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!